• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SIRIEN: jo takhle. jasny no... ja vtom furt neco hlubsiho hledal... sorry za flame :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAWLIS: TUZIDLO naráží na to, že je v tom vtipu Nescafe, protože to jak je popsáno mimozemské rozmnožování je přímý popis nějakého Nescafe produktu. Kdyby tam bylo že vytáhnou červenou pixlu a nasypou tam hnědej prášek lžičkou, tak by tam nebylo Nescafe ale Jacobs. V tom bych žádnou hlubší pointu nehledal.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SIRIEN: tady mezi nami neni rozepře, to co rikas je pravda, souhlasim s tebou. a kdybych se tady mel pozastavovat nad kazdym vtipem, ktery mi vtipny neprjde, tak nedelam nic jinyho, ale u tohodle tusim, ze mi neco stale unika.. a este jak pise TUZIDLO, tak uz sem uplne ztracenej :) ale tak holt jsem z ty hloupejsi sorty lidi, tak se na me muší pomaleji :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAWLIS: Tak je mnoho druhů humoru a některým se prostě zasmějí jen někteří... osobně zmíněný vtip za nijak vtipný nepovažuju, ale jsem si relativně jistý tím že jsem chytil pointu a pokud to někomu připadá zábavné, tak mu to brát nehodlám... sám se dokážu smát věcem, které mnoho lidí nechytá (od hřbitovně černého zvráceného humoru až po meta-meta-metameme humor... jednou jsem u takového lehnul smíchy a táta se mi díval přes rameno a zeptal se, co je na tom vtipného, tu posloupnou návaznost jednotlivých meme a metameme sem mu vysvětloval asi dvacet minut)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    TUZIDLO: tak sem jsem jenom uplne, blbej, protoze ani tedko to nechapu.. nebo chapu furt stejne a furt mi to neprijde ani trochu vtipny..
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    HAWLIS: dyt to tam mas napsaný. "Vytáhne z kapsy stříbrný sáček, roztrhne jej a do hrnku stojícího na stole vysype hnědý prášek"
    MAGE
    MAGE --- ---
    UNDERWORLD: zkracene: nezletila + sex = vezeni
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MAGE:
    a cesky?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SIRIEN: jj presne proto se ptam.. tusim v tom neco co tam vubec nevidim.. ale nenapada me nic, proc zrovna kafe... nescafe.. hm. divny.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HAWLIS: Osobně mi to teda nepřipadá nějak fascinujícně ftipný, nicméně zdá se mi že nejde o vůbec nic jiného než o prosté převrácení - vtipné to má být prostě tím, jak je u marťanů sex zaměněn za něco běžného a něco běžného zase za sex.
    I když pravda že deset palečků na horu ve mě zanechává jistou lehkou pochybnost, zda jsem něco nepřehlédl...
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    muze mi to nekdo vysvetlit?

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    zdar.. hm nechytam to :(

    Chladný, mrazivý podvečer v Moskvě. Vladimír Putin se v teple domácího krbu probírá korespondencí, když tu uslyší domovní zvonek. Jde otevřít. Ve dveřích stojí paní Jechová. "Nezlobte se, že vás pořád oběžuju, ale zapoměla jsem se zeptat, jestli máte plyn. Máte plyn?"
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KONOPASLIK: aha.... díky.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    HAWLIS: Namazal si to na penis. Maminka ocenila erekci mercedesem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mohu poprosit o vysvetleni? asi mi tam neco zasadniho unika.. dekuji :)

    Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy.
    Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí.
    Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi.
    "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec.
    "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen."
    "Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!"
    Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes.
    Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku.
    "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    THAIGRR: No to mne napadlo, ale pak mne zmátlo to, že to řekl. Asi máš pravdu, čekal jsem v tom něco hlubšího.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    KONOPASLIK: jména neznám ale nejde náhodou o to že kdyby dědu zastřelili tak nemůže vyprávět historky a tedy byl znásilněn?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam