• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    SIRIEN: No, řekl bych, je je to fotošopa, že tam je doopravdy vlepený čísi rozkrok. Nepasuje pleťovka a všude kolem je hromada stop po klonovacích a změkčovacích nástrojích.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GARBAGE: Fotka vytváří optický klam. Druhá holka z prava vypadá, jakoby měla roztažené nohy, i když ve skutečnosti nemá.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    jo aháá
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PULNOCNICE: Neni to mysleno tak, ze na ledova monstra ve hrach a filmech platil vzdy ohen, cili mas cekat ze pouziji ohen ci neco podobneho ale kuci pouzili brambory. Absurdni ci britsky humor. Aspon ja to tak pochopil .)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    PULNOCNICE: Jediné, co mne napadá je taiwanská zmrzlina IceMonster, kterou občas podávaí s pyré ze sladkých brambor... Ale ten vtip tam nevidím...
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Pomůžete? Má to nějaký kontext nebo co?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Hokejista se jde ženit:
    Oddávající: Slečno berete si tady přítomného?
    Žena: Ano!
    Oddávající: A vy si berete tady přítomnou?
    Hokejista: Tak určitě!
    ???
    YNOR
    YNOR --- ---
    UNDERWORLD: a nemyje okna? .)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GLOBALISTA: Mně ten vtip taky zrovna vtipný nepřijde, ale nemůžeme mít všichni stejný (ne)smysl pro humor. A taky jsem trochu tápala, jestli je to fakt tak, jak to vypadá.. takže jsem ráda, že ses zeptala :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    VEENA: Na tenhle vtip jsem si taky vzpomněla, ale to měřítka se hodně liší... u toho parkování je to (a vždycky bylo) pro mě představitelné, u těch map jsem teda dost mimo a pokud to teda chápu, tak mi ten vtip vůbec vtipný nepříjde.
    Ale děkuji za osvětlení. Na tomhle klubu se mi líbí, že nám ne zrovna důvtipným pomáháte milým (fajn-aspoň neutrálním) slovem a ne minuskama:)
    VEENA
    VEENA --- ---
    NELLAS: Jo, protože je jim neustále tvrzeno, že tohle je 20cm :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VEENA: To jako máš na mysli ten důvod, proč ženy neumějí parkovat? :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    GLOBALISTA: Řekněme, že muži dokážou popsat své mužství jinak dlouhé, než je v realitě. Stejně jako mapy jsou v určitém měřítku ku skutečnosti. Už? :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Prosím o vysvětlení:
    Muži jsou lepší ve čtení map. Jen mužská mysl chápe, že centimetr a 5 km může být totéž.
    YNOR
    YNOR --- ---
    UNDERWORLD: že by to byl on? :)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    UNDERWORLD: hádám že nám reklamní chlapeček z obalu kinderčokolády trošičku vyrostl :-))
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    PATISLAV: jsem muzikant a prijde mi to dost trefny....

    ALCATOR: takhle negativisticky to mysleno neni, protoze jsou muzikanti a pak nekdo, kdo se pretvaruje... a pokud poslouchas sracky, tak tvuj postoj chapu....
    HERAK
    HERAK --- ---
    hlavně muzikant by měl zůstat dítětem jelikož dospěláci stojej za hovno:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam