• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    asi sem slepej (pokud to má být o tom, že se ten nápis dá číst i jinak než tou zjevnou variantou - pokud to má být o tom že ten nápis je na tetovanym a asi zle vypadajícím týpkovi tak nic)

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZCR: chtěl jsem aby tam byla snáz vidět ta překlepová hříčka, ale jo, máš pravdu :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    SIRIEN: snad jenom ještě překlad 'dělám prádlo' = peru ;-]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    simple:
    úmysl: Be there in a min, Im doing laundry = za minutku tam jsem, dělám prádlo
    výsledek po "překlepové opravě": Be there in a min, Im doing lauren = za minutku tam jsem, dělám Lauren

    doing someone (doslova "dělám někoho") je přitom v hovorové angličtině chápáno jako možná i lehce vulgární vyjádření pro souložím někoho.

    Takhle v tom snad nemůže být zmatek :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    GARBAGE: Autocorrect - původně chtěla napsat i'm doing laundry, ale iPhone to "opravil" na Lauren, což od základu změnilo význam tý věty.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    tak potom to nechápu už vůbec
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Lauren je zensky jmeno... a I am doing Lauren znamena sex a Lauren ...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    [ GUARDIAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    co je myšleno tím lauren? nebo co.. ??
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    KONOPASLIK: nečteš, nevíš...
    Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MILKOV: Fotošopa to neni, ten post už neni v databázi... pleťovka samozřejmě nesedí, protože jedna noha patří tý holce co je druhá z prava a druhá noha patří tý co je třetí z prava a celej ten dojem toho že jde o klín vzniká jen tím jak k sobě ty dvě holky seděj
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    SIRIEN: No, řekl bych, je je to fotošopa, že tam je doopravdy vlepený čísi rozkrok. Nepasuje pleťovka a všude kolem je hromada stop po klonovacích a změkčovacích nástrojích.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GARBAGE: Fotka vytváří optický klam. Druhá holka z prava vypadá, jakoby měla roztažené nohy, i když ve skutečnosti nemá.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    jo aháá
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PULNOCNICE: Neni to mysleno tak, ze na ledova monstra ve hrach a filmech platil vzdy ohen, cili mas cekat ze pouziji ohen ci neco podobneho ale kuci pouzili brambory. Absurdni ci britsky humor. Aspon ja to tak pochopil .)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    PULNOCNICE: Jediné, co mne napadá je taiwanská zmrzlina IceMonster, kterou občas podávaí s pyré ze sladkých brambor... Ale ten vtip tam nevidím...
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Pomůžete? Má to nějaký kontext nebo co?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam