• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    TYRKYS2: díky
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    VEENA: Aha, díky. Tenhle meme-humor jde nějak mimo mne. A je tomu tak stále.
    VEENA
    VEENA --- ---
    KONOPASLIK: http://knowyourmeme.com/memes/at-first-i-was-like

    Stručně - obecnej meme kde "Nejdřív sem byl jako ..." "... a pak sem ..."

    Příklad:

    RAGUN
    RAGUN --- ---
    to je super;-) firefox chodi... to mi pripomnelo excel 2007, kdy jste pri urcite "konstelaci" meli pseudodoom
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Chrome funguje :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    UNDERWORLD: Jinej prohlížeč?
    YNOR
    YNOR --- ---
    UNDERWORLD: tak to ti asi nepomůžem což
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    mne to nefunguje

    Twitter:
    "Když na http://mapy.cz hledáte iddqd máte letadlo. idkfa přidá zaměřovací kříž, šipkama řídíte letadlo a Ctrl hází bomby."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    THE_BALROG: To je jasný, Benga se s dubstepem snaží jet rychleji, než Technocar, wtf?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    PULNOCNICE: benga jest, krom jména jednoho z nejznámějších dubstepových producentů, též slangové označení pro členy policejního sboru.

    A někomu přišlo tuze vtipné, že je tak nadepsaná dodávka.
    MAGE
    MAGE --- ---
    PULNOCNICE: benga?
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Možná to není vtip ale jen kuriozita, každopádně mi totálně uniká obsah téhle fotky z Čech kuriózních. Poradíte někdo?

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JA si myslim, ze citat doktore, ty ale hrajou co, je z nejakyho filmu.
    Teoreticky kurvahosikunttag tam bylo takovy to Doktoreeee napi saaa!
    ale jistej si z ceho to je nejsem.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: ještě tak týden dva netřeba hledat intelektuální hodnotu, půlka vtipovejch klubů je zavalená... nováčkama... a některé z těch klubů se s tím vyrovnávají hůře než jiné :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    DO_IT: jo, to jsem si myslel, akorát jsem si nebyl jist, jestli to není nějaký popkulturní odkaz nebo tak něco. Díky.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PATISLAV: ceka se, ze ten chlapek prerusil koncert kvuli nejakemu dulezitymu duvodu, a ne kvuli takove kravine, cimz zkazil ostatnim zazitek
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ?
    [ ASAFA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    ASAFA --- --- 21:23:01 13.10.2011
    (+24)
    filharmonie právě hraje sou vrcholovou pasáž, hudba graduje, všichni natěšeni, poté se hudba lehce ztiší a rozjíždí se pomalejší část a z přední řady se zvedne muž a povídá
    doktor, je tu někdo doktor?!
    vzadu v sále se jeden muž zvedne, načež ten muž zpředu praví.
    doktore! ty hrajou, co?!
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: fakt se snažim, ale nic nevidim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam