• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: ještě tak týden dva netřeba hledat intelektuální hodnotu, půlka vtipovejch klubů je zavalená... nováčkama... a některé z těch klubů se s tím vyrovnávají hůře než jiné :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    DO_IT: jo, to jsem si myslel, akorát jsem si nebyl jist, jestli to není nějaký popkulturní odkaz nebo tak něco. Díky.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    PATISLAV: ceka se, ze ten chlapek prerusil koncert kvuli nejakemu dulezitymu duvodu, a ne kvuli takove kravine, cimz zkazil ostatnim zazitek
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ?
    [ ASAFA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    ASAFA --- --- 21:23:01 13.10.2011
    (+24)
    filharmonie právě hraje sou vrcholovou pasáž, hudba graduje, všichni natěšeni, poté se hudba lehce ztiší a rozjíždí se pomalejší část a z přední řady se zvedne muž a povídá
    doktor, je tu někdo doktor?!
    vzadu v sále se jeden muž zvedne, načež ten muž zpředu praví.
    doktore! ty hrajou, co?!
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ADMIX: fakt se snažim, ale nic nevidim..
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mozna?

    Casper (1995) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0112642/
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KONOPASLIK: aha, díky
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ano.

    Teda... má být.
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ SPIRAX @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Je vtipný to, že to vyrobila mezinárodní firma se sídlem v Nizozemsku a továrnou v číně, nebo něco jinýho? IMHO jen protože má třeba Coca-Cola sídlo v USA neznamená, že se nemůže vyrábět v Evropě ...
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    SIRIEN: Podívej se, jak vypadá logo kapely Slayer.

    UNDERWORLD: Poškrábanej tablet coby prkýnko s texturou prkýnka...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    YNOR: zlé ano, vtipné... možná, ale uniká mi. Přitom to dostalo asi +80, jinak bych se tu neptal a přešel to jako nesmysl.
    YNOR
    YNOR --- ---
    SIRIEN: to bude asi tim imho :)
    bieber, justin bieber :) to už je samo o sobě zle
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    asi sem slepej (pokud to má být o tom, že se ten nápis dá číst i jinak než tou zjevnou variantou - pokud to má být o tom že ten nápis je na tetovanym a asi zle vypadajícím týpkovi tak nic)

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ZCR: chtěl jsem aby tam byla snáz vidět ta překlepová hříčka, ale jo, máš pravdu :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    SIRIEN: snad jenom ještě překlad 'dělám prádlo' = peru ;-]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    simple:
    úmysl: Be there in a min, Im doing laundry = za minutku tam jsem, dělám prádlo
    výsledek po "překlepové opravě": Be there in a min, Im doing lauren = za minutku tam jsem, dělám Lauren

    doing someone (doslova "dělám někoho") je přitom v hovorové angličtině chápáno jako možná i lehce vulgární vyjádření pro souložím někoho.

    Takhle v tom snad nemůže být zmatek :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    GARBAGE: Autocorrect - původně chtěla napsat i'm doing laundry, ale iPhone to "opravil" na Lauren, což od základu změnilo význam tý věty.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    tak potom to nechápu už vůbec
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Lauren je zensky jmeno... a I am doing Lauren znamena sex a Lauren ...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    [ GUARDIAN @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    co je myšleno tím lauren? nebo co.. ??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam