• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    ALCATOR: díky
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KOCHANSKIT: "vezu do porodnice" -- "žena zuřivě vesluje"

    Je to narážka na pověstnou lenost ruských mužů.
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    už mi to v tuhle hodinu nemyslí nebo nevím...

    "Potkají se dva Rusové na řece, jeden sám v loďce, druhý s veslující ženskou v pokročilém stadiu těhotenství.
    "Nazdar Ivane Romanoviči, tak co, kam jedeš?"
    "Ále, žena bude rodit, tak jí vezu do porodnice."
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    UNDERWORLD:

    Knock Knock Knock Knock Penny [loop] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=PDOYhfYHze0&feature=related
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SIRIEN: dík
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN: add: pokud se nepletu tak to je původně kanadskej výraz, ale používá se snad i v USA - je to odvozené od "play hockey", kdy se týpci vybodli na školu a místo toho prostě šli hrát hokej.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PHOBOS99: Play hookey... se fakt blbě překládá. Znamená to že se vykašleš na to jít do školy a místo toho děláš něco jinýho (nebo nic), možná "zatáhnout to"?
    "I've got enough today, lets play hookey" znamená "dneska toho mám dost, zatáhnem to"
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---


    ?
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    YNOR: v poho ;-)
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: já se z toho taky neválím po podlaze, ale pobavilo mě to....tvůj subjektivní dojem ti nikdo nebere...dostalo se ti vysvětlení, o ktery bylo požádáno...já ti to necpu hele :)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    YNOR: videa s dětma (pokud je nesejme kočka) mi opravdu vtipná nepřijdou. To snad akorát zúčastněné rodině...
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: a tobě to nepřijde jako dobrá haluz?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TYRKYS2: ne, projde skrz.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Asi každý čeká, že ho to nějak "vtipně" sejme - a ono nic.
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    YNOR: vždyť jen projde kolem.
    YNOR
    YNOR --- ---
    TYRKYS2: k vyložené vtipnosti k popukání nevím, každopádně tím točícím kruhem (či kdoví čím) projde like a boss :)
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Nechápu, co je na tom vtipného
    [ DJSHPACK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    NELLAS: Aha, až teď se mi to zobrazuje celý. Když jsem sem posílal dotaz, tak smyčka byla mnohem kratší (asi do chvíle, kdy se útočník pouští rukou prvního madla). Podivná chyba, ale vysvětluje to pointu gifu... Sorry za planej poplach.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KONOPASLIK: Mně to vtipné nepřijde, i když znám pár ubožáků, kteří se míní podělat smíchy, když někdo někomu bolestivě ublíží. A zrovna kopání do obličeje u nich vede hitparádu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam