• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NELLAS:
    ZUZKAOU:
    pariz dvacata leta... s pavlovem by to souhlasilo, takze to prirovnavam k nemu a to moceni a nepochopeni k reflexum a dukazu;-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MNo. pokud to byl Pavlov, tak byl možná prostatik a prostě musel.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A opravdu to musí být Pavlov? Nemůže to být prostě jen nějaký Ivan Petrovič?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    VEENA: neni to nahodou jen ciste o reflexu, ze se ozralemu pavlovovi chtelo jen mocit? (nepochopili by vas - dukaz o reflexu)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nebyli voni dadaisti hlavně v Curychu? A teda I.P.P. nebyl v Paříži, ale v Moskvě a ve dvacátých letech mu táhlo na sedmdesátku.

    Imho to je o šíré ruské duši.
    VEENA
    VEENA --- ---
    RAGNAROK: Takže Paříži plné dadaistů by to přišlo normální ...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    v ramci firmy budu delat jeden program, ktery pak dam ke stahnuti za donate, navic to bude v budoucnu moje bakalarka.... asi tak o gimp a jinem svobodnem sw.....
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: a na tu otazku, proc je gimp zdarma...
    protoze existuje hromada nadsencu, ktery delaji alternativy k drahym sw
    spousty takovych vyvojaru ziji treba (jednoduse) free for not commercial - typicky je treba co me napada naprosto skvely irfanview, ktery v praci pouzivame a ten pakatel i zaplatili...
    openoffice/libreoffice podporuji je vetsi spolecnosti, protoze k nim pak dodavaji full support za penize - tohle neni koser pripad;-)
    na servery si muzes dat linux, placeny je ze supportu, samo neplati vsude, u nas se o ne staram ja, takze no money...
    proste jsou ruzne zpusoby i treba na zaplaceni gimpu....
    vyvojari gimpu to trebas maji v cv a jsou ploceni zlotem, ta reference jim dava neskutecny nastroj k platovym podminkam u vyvojarskych firem, kterezto jima radi nechaji gimp i jako vedlejsak....
    navic existuje donate....
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VEENA:
    Avantgarda, dada, smysl v nesmyslu…
    VEENA
    VEENA --- ---
    Paříž, dvacátá léta. Město se pomalu probouzí do nového dne. V jednom z barů na Montmartru sedí poslední dva hosté. Jeden z nich se zvedne a vyleze na piano. Stáhne kalhoty a ztěžklým jazykem praví:
    "Vladimíre Alexandroviči já jim to tu všechno pochčiju."
    Druhý host zvedne hlavu od nedopité sklenky koňaku.
    "Nedělejte to Ivane Petroviči, nepochopili by vás."

    // Petrovič je Pavlov a zabýval se trávícími procesy ... ale tam moje znalosti končí :/
    VEENA
    VEENA --- ---
    MINERWA: Plus navíc u Maců je docela časté, že nová aplikace vyžaduje novej OS a novej OS jde nainstalovat jenom na novej Mac ... takže kvůli nový aplikaci nakonec musí koupit i novej PC :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ano, podobny princip jako "pirat stahuje video", co se ovsem nevi je, ze piratovi oficialni poskytovatel obsahu napise "video neni dostupne ve vasem regionu, omlouvame se"
    well, kdyz neni dostupne, fuck you then :)
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MAKROUSEK: ale jo, jenze ja pouzivam primarne hw (syntezator a workstation) tzn nepotrebuju vychytavky novejsich verzi...
    timto me k tomu nutej a o tom ten vtip je....
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAGUN: Nojo, ale vyvojari taky musi z neceho zit :-))).
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: gimp zdarma je, jenze zatim jeste nestaci na profi praci -
    muzu dat pararelu k memu problemu s hudebnim sw, mam koupene programy, ktere mi funguji k plne spokojenosti, jenze na xpeckach, na vistach a sedmickach ty softy nefungujou, microsoft rusi podporu xp, nuti me koupit sedmicky a tim padem jsem nucen ke koupi upgrejdu softu, kterehozto upgrade vubec nepotrebuji, protoze mi staci starsi verze.... a upgrade tech softu je drahej....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    RAGUN: proč je třeba gimp zdarma?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: mel koupeny paint nebo jiny graficky program a po upgrejdu operacniho systemu mu tento zahlasil, ze mu ten drahy soft prestal fungovat
    posledni obrazek znaci to, ze si ten soft upiratil a funguje mu
    btw na software neplati to, ze stahovani neni kradez....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: To slovo je nekompatibilní :)
    A.. pokud nechápeš, tak to vezmi jako fakt. Tohle se asi vysvětlit nedá :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NELLAS: nn, nechápu, jak může bejt ten program nekompati.. s tim, že si nainstaloval novej operační systém
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MINERWA: Kopie SW znamená, že za něj nezaplatíš výrobci, ty ten SW máš, on prachy ne. Takže z určitého pohledu to krádež je. Ale tenhle výrok mi přijde jako provokace a pokus o vyjádření svého hrozně frí postoje, ne jako žádost o vysvětlení vtipu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    THX_1138: kopie není krádež, furt to nechápu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam