• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ERISHKA
    ERISHKA --- ---
    HANEBNIK: chápu to tak, že je lepší, když na něj nevidíš, když vejdeš do místnosti, aby ses na něm nezasek :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANEBNIK: Asi "aby ti nebylo vidět na monitor"? Byť technicky vzato spolu umístění počítače a monitoru nemusí souviset :D
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    ufuf.. prosím tady ten nějak nepobírám.. asi si sedím na káblech.. [ SHARINGAN @ Nové Internetové Humory (╮°-°)╮┳━┳... (╯°□°)╯ ┻━┻ ]
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    VEENA: Paříž, dvacátá léta, plno porevolučních ruských emigrantů. Jakékoli (i zvrhlé) chování v opilosti možno chápat jako vyjádření stesku po domově, jehož je schopna pouze širá ruská duše.

    ...taklenc to chňápu já
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    Dadaisti v Parizi fungovali, ale hlavne co sa tyka divadelnej sceny okolo Tristana Tzaru.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    ZUZKAOU: tak jsem se podival na wiki, souvislost by se tam najit dala....
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    proste me to prislo timto vtipem jako dobrej napad dukazu;-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RAGUN: nesouhlasilo - žil v Moskvě a bylo mu k sedmdesátce. A hlavně teda podmíněné reflexy jsou něco trošku jiného...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NELLAS:
    ZUZKAOU:
    pariz dvacata leta... s pavlovem by to souhlasilo, takze to prirovnavam k nemu a to moceni a nepochopeni k reflexum a dukazu;-)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Nevim ja jsem to pochopil ze se mu nelibi moderni burzoustni umeni tak jim to chce ukazat. Jenze v tom modernim vybuchu smeru by mohl najit i v moceni na piano nekdo umeni. Hlavne burzoustni sosaci.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    teda nepochopili by vas = krapet nestandardni dukaz o reflexu....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MNo. pokud to byl Pavlov, tak byl možná prostatik a prostě musel.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A opravdu to musí být Pavlov? Nemůže to být prostě jen nějaký Ivan Petrovič?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    VEENA: neni to nahodou jen ciste o reflexu, ze se ozralemu pavlovovi chtelo jen mocit? (nepochopili by vas - dukaz o reflexu)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nebyli voni dadaisti hlavně v Curychu? A teda I.P.P. nebyl v Paříži, ale v Moskvě a ve dvacátých letech mu táhlo na sedmdesátku.

    Imho to je o šíré ruské duši.
    VEENA
    VEENA --- ---
    RAGNAROK: Takže Paříži plné dadaistů by to přišlo normální ...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    v ramci firmy budu delat jeden program, ktery pak dam ke stahnuti za donate, navic to bude v budoucnu moje bakalarka.... asi tak o gimp a jinem svobodnem sw.....
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    MINERWA: a na tu otazku, proc je gimp zdarma...
    protoze existuje hromada nadsencu, ktery delaji alternativy k drahym sw
    spousty takovych vyvojaru ziji treba (jednoduse) free for not commercial - typicky je treba co me napada naprosto skvely irfanview, ktery v praci pouzivame a ten pakatel i zaplatili...
    openoffice/libreoffice podporuji je vetsi spolecnosti, protoze k nim pak dodavaji full support za penize - tohle neni koser pripad;-)
    na servery si muzes dat linux, placeny je ze supportu, samo neplati vsude, u nas se o ne staram ja, takze no money...
    proste jsou ruzne zpusoby i treba na zaplaceni gimpu....
    vyvojari gimpu to trebas maji v cv a jsou ploceni zlotem, ta reference jim dava neskutecny nastroj k platovym podminkam u vyvojarskych firem, kterezto jima radi nechaji gimp i jako vedlejsak....
    navic existuje donate....
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VEENA:
    Avantgarda, dada, smysl v nesmyslu…
    VEENA
    VEENA --- ---
    Paříž, dvacátá léta. Město se pomalu probouzí do nového dne. V jednom z barů na Montmartru sedí poslední dva hosté. Jeden z nich se zvedne a vyleze na piano. Stáhne kalhoty a ztěžklým jazykem praví:
    "Vladimíre Alexandroviči já jim to tu všechno pochčiju."
    Druhý host zvedne hlavu od nedopité sklenky koňaku.
    "Nedělejte to Ivane Petroviči, nepochopili by vás."

    // Petrovič je Pavlov a zabýval se trávícími procesy ... ale tam moje znalosti končí :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam