• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Protože slanina je tak dobrá, že je odpovědí na vše ... na naprosto vše :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Když vyhledáváš binární soustavu, ukáže se počet výsledků v binárním tvaru ... stejně tak osmičkovej a šestnáctkovej tvar :)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    UNDERWORLD: místo časopisů a novin má na záchodě Gameboy.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: Jo. Skoro se mi uvařil mozek než sem si přiřadil toho týpka k AoE konvertovacímu knězi. Ale myslim že ten je tam jen jako takovej vtipovej katalyzátor a hlavní pointa má bejt ta narážka na holčičí "kamarádství" (kamarádi si říkají hnusné věci, ale nemyslí to vážně. Kamarádky si říkají hezké věci, ale také to nemyslí vážně...)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SALVATOR: #2 znamena jit na velkou....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAROUSH: To je z Age of Empires, kde byla jednotka Priest, kterej byl schopnej na čas změnit protivníkovu jednotku na tvojí a změnila se jí přitom barva, proto se tý holce přebarví tričko a z kámošek sou najednou nepřítelkyně. Možná je to i narážka na to, že se holky občas snadno rozhádaj.
    Btw ten můj dotaz má prej taky něco společnýho s AoE, prej, ale nemůžu přijít na to co...
    2MAN
    2MAN --- ---
    PISKVOR: ahaaa, make a wish mi nic neříkalo... Děkuji
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Kulturni reference: Casper (film), Make A Wish Foundation.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    2MAN: Casper jako duch ditete, ktere pred dvema tydny umrelo na nejakou tezkou nemoc. Tot vse.
    2MAN
    2MAN --- ---
    Může prosím někdo poradit? Jsem fakt mimo...

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    THE_SECOND_GUY: to je krev co teprve leti vzduchem, ne?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    THAIGRR: aha, takže ty skvrny jsou rozmasakrovaný dítě? to bych čekal fakt naprosto jinej "blood pattern", než takhle řídkej a navíc pravidelnej....
    ale dík
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    mohl bych požádat o vysvětlení tohodle obrázku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam