• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VEENA: Aha. No to by mě taky zajímalo, fotbalu rozumim jak koza petrželi...
    VEENA
    VEENA --- ---
    MILKOV: Throw-in je i zásun? Odkdy?

    Podle mě jednoduše 492 vhazování. A proč asi se tak často vhazovalo :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MILKOV: Aha, tak ve slangu mám mezery, koukám. Dík.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    SALVATOR: Statistika hry: jeden gól, tři rohy a 492 zásunů.

    BESH: Ooops :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Protože slanina je tak dobrá, že je odpovědí na vše ... na naprosto vše :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    UNDERWORLD: Když vyhledáváš binární soustavu, ukáže se počet výsledků v binárním tvaru ... stejně tak osmičkovej a šestnáctkovej tvar :)
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    UNDERWORLD: místo časopisů a novin má na záchodě Gameboy.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: Jo. Skoro se mi uvařil mozek než sem si přiřadil toho týpka k AoE konvertovacímu knězi. Ale myslim že ten je tam jen jako takovej vtipovej katalyzátor a hlavní pointa má bejt ta narážka na holčičí "kamarádství" (kamarádi si říkají hnusné věci, ale nemyslí to vážně. Kamarádky si říkají hezké věci, ale také to nemyslí vážně...)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SALVATOR: #2 znamena jit na velkou....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAROUSH: To je z Age of Empires, kde byla jednotka Priest, kterej byl schopnej na čas změnit protivníkovu jednotku na tvojí a změnila se jí přitom barva, proto se tý holce přebarví tričko a z kámošek sou najednou nepřítelkyně. Možná je to i narážka na to, že se holky občas snadno rozhádaj.
    Btw ten můj dotaz má prej taky něco společnýho s AoE, prej, ale nemůžu přijít na to co...
    2MAN
    2MAN --- ---
    PISKVOR: ahaaa, make a wish mi nic neříkalo... Děkuji
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Kulturni reference: Casper (film), Make A Wish Foundation.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    2MAN: Casper jako duch ditete, ktere pred dvema tydny umrelo na nejakou tezkou nemoc. Tot vse.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam