• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    CEAR
    CEAR --- ---
    ALARIK: Je to tak, je to anime Naruto (hry jsou podle toho taky), vtip naráží na techniku "výměny", která funguje tak, že se ninja v případě kritického zásahu prohodí za špalek dřeva, který schytá zásah a on už je někde jinde. V tomhle vtipu to autor prohodil - místo, aby se tou technikou (kouzlem) zachránil, přivede ho pod sekyru dřevorubci. Vtipný to asi přijde jen těm, který ten seriál sledují. V případě zájmu víc info na www.konoha.cz
    2MAN
    2MAN --- ---
    ALARIK: anime Naruto... co si matně pamatuju, schovávají se tam ninjové do podoby takovýhleho špalku dřeva
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    http://fuck9gag.com/images/1335172385.jpg to je zase nějaká hra, bo co? furt nad tim přemýšlim a nemůžu tomu přijít na kloub..:D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GARBAGE: V dřevních dobách jsme měli Aničku Dajdou, dnes máme Biebra. XKCD to poměrně trefně formuluje jako "designated Internet punching bag".
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    mě by zajímalo, proč se do něj teď na nyxu pořád někdo naváží. mě osobně je inteligence a všechno ostatní biebra někde u bíbra
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KONOPASLIK: ta hra se jmenuje pravda nebo lež. Bieber není německy koš, tj. tvrzení je lež.

    Pointou vtipu je, že ten Bieber je idiot bez základního rozhledu.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KONOPASLIK: Částečně si odpovím sám - co je tím myšleno jsem si dohledal. http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100505191842AAbqrHT
    Spíš jde o to, jak na to přišli, nebo prostě nerozumím jen tomu vtipu... Proč by Bieber mělo německy znamenat basketbal?
    HURDA
    HURDA --- ---
    THE_SECOND_GUY,LONESTAR: nejo jako v Mariovi - proto je tento komiks odkazem.

    RAINBOF: tak to média to přkomolili...

    BTW mě to taky přijde jako demence, jen pomáhám vysvětlit vtip.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HURDA: naučit se zabíjet v Call of Duty je jako naučit se řídit v Need for Speed...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HURDA: on tvrdil že v nich trénoval strategii a postřech.
    HURDA
    HURDA --- ---
    THE_SECOND_GUY: Breivik snad i dokonce sám o sobě tvrdil, že se naučil zabíjet v PC hrácg jmenovitě snad World of Warcraft a Call of Duty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THE_SECOND_GUY: za to mohou media. ktera to posala tak že se vše naučil v PC hrách.
    např:http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/172932/bojoval-jsem-po-boku-breivika-byl-nejlepsi-rika-fanda-world-of-warcraft.html
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    RAINBOF: jo to jsem pochopil....
    ale proč to někdo pokládá za odkaz na breivika?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THE_SECOND_GUY: no to je tak ze ve videohrách v arkádách (např mario či gianna sisters) zabíjí tím že jim hopneš na hlavu.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    já bych chtěl poprosit o vysvětlení tohodle:


    Já bych to jako chápal, ale bylo mi řečeno, že prej to je narážka na Breivika, což v tom teda vůbec nevidim....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VEENA: myslim že nepleteš.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALCATOR: dík no. ale pochybuju že s formulkou to byl záměr, narozdíl od rossiho
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ADMIX: tomu nerozumím. Žádám vysvětlení.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PRAASHEK: Kdybys radsi drzel hubu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam