• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SIRIEN: no mě zklamává celej přístup.... jsem kdysi myslel, že je to hustý fantasy o dracích, magii a šermířskejch soubojích... a ono hovno, je to plný keců, středověký politiky a nepochopitelnejch rodinnejch vztazích.... tak jsem na to přestal koukat... kdybych měl zájem o tyhle přízemní zápletky, tak koukam na růžovou ordinaci, no ne?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: ve skutečnosti je AGoT v tomhle přeceňovanej. Třeba Řím byl mnohem explicitnější - v sexu i násilí.

    Každopádně zrovna poměr Jammieho a Carsei je tam (minimálně v knihách) popsán velice dobře a zajímavě. Lidi často zapomínaj že to skutečně je podle knížek a že Martin neni laciná literární děvka a tyhle věci tam dával ne aby lacině přitáhnul pozornost, ale protože vykreslujou ty postavy i ten příběh.

    (pozn.: já ve skutečnosti nejsem moc velkým fandou té série a seriál mě způsobem svého zpracování dost zklamal)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    THE_SECOND_GUY: jinak to potvrzuje všechny moje "proti" proč ten seriál nesledovat....
    zrovna jsem si řikal, jestli o nic nepřicházim, ale vidim, že vůbec ne
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MARCELEK: aha, tak to jo, velice vtipný....
    MARCELEK
    MARCELEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: Bratr a sestra (královna) v tom příběhu mají incestní poměr, dokonce z něj vzejde syn, který se po smrti krále (domělého otce) ujme vlády.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DARKANATOLE: Tak to teda prr! vrut je můj nevlastní brácha! ;)
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    JVCNC: Jiste, vsak kazdy vrut je ve sve podstate hrebik.. =)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PISKVOR: uz kdysy davno jeden moudry soudruh rikaval ze kdyby srouby nemely zavit sly by mnohem lepe zatloukat :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVCNC: ...našroubovat?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    NAMATHUR: to chapes spatne, prdel se da narazit na zavitovku
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    chm, závitová tyč se dá též vrazit do prdele...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HURDA: Protože normální tyčí Ti tu pazouru jen přerazim, závitovou Ti z ní s trochou šikovnosti i servu trochu masa pro svoje dva věčně nenažraný jezevčíky.
    Nějaká další nejasnost?
    VEENA
    VEENA --- ---
    RAINBOF: Parodie na umělce Skrillex
    HURDA
    HURDA --- ---
    SIRIEN:a proč tyč závitová a ne normální? U nás doma běžně závitová tyč nebyla, a ani nidky jsme nesylšel, že by někdo někoho s ní mlátil.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    nevim jestli to sem patří, ale kdo to je???
    [ 3WIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam