• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    nevim jestli to sem patří, ale kdo to je???
    [ 3WIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HURDA: nastav ruku a já Tě přes ní vezmu plnou silou postupně opaskem, vařečkou a závitovou tyčí.
    (narážka na několik nedávných kauz a oživených kauz s domácím týráním dětí)

    datum zvoleno buď náhodně nebo ve vztahu k závitové tyči nebo ve vztahu k nějaké kauze týrání dětí nebo možná nějaké úmluvě o právech dětí... nechce se mi dohledávat
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    HURDA: opasok by nebol dostatocne cierny humor
    HURDA
    HURDA --- ---
    JAROUSH: ale proč zrovna závitová tyč a rok 1883? Pochopil bych opasek, nebo vařečku.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    THE_SECOND_GUY: V kontextu předchozí diskuze (výchova dětí vs. jejich bezepčnost apod.) ten "80 mm trapézák" (tedy asi trapézová tyč/roura průměru 80mm) chápu jako výchovný prostředek na děti.
    Vychovává od r. 1883 bude (nejspíš) narážka na různé reklamy typu "pomáhá/léčí/funguje již od roku 1254".
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SALVATOR: hm, tam mam banán, jelikož to ovládá nějakej sharingan, kterej mě nemá rád
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    THE_SECOND_GUY: Můžeš poprosit Zelgarise, ať ti hned hodí vysvětlení do pošty, až něco někam postne :). A radši se vyhni [ Gaming Geeks Gallery - press START to receive funnies ]
    2MAN
    2MAN --- ---
    THE_SECOND_GUY: Člověk, kterej ten vtip chápe, kolikrát nechápe, proč by to někdo mohl nechápat... takže na automatiku se já určitě nehlásím :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    2MAN:
    DARKREIDER: OK, to jsem nehrál, tak jsem nevěděl, díky oboum...


    ale stejně, tyhle vtipy, nemůžu přece hrát každou kravinu co kdy vyšla a zase každej den se tu ptát na vysvětlení vtipu... nechtěl by to někdo dělat automaticky? aspoň pro ty věci od zelgarise?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    THE_SECOND_GUY: Je to odkaz na hru Assassins creed, hrdina ma v rukave "hidden blade", ktora sa urcitim mechanizmom vysunie a zjavne sa mu stala osudnou :)

    2MAN
    2MAN --- ---
    THE_SECOND_GUY: assassins creed - tam týpek měl takovéhle zápěstní nože...

    ale s tou trapézou taky netuším
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    jo a ještě tohle, to mi fakt hlava nebere: [ ZELGARIS @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    možná by se tu dala udělat nějakán pravidelná rubrika "vysvětlete vtipy co postuje zelgaris i nehráčum", protože s tim mam problém hodně často....
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    HURDA: aha :) diky... to je ale hloupy ;)
    HURDA
    HURDA --- ---
    OLTSKUL: "Apple a day keeps doctor away."
    (jako že když si dáš každý den jablko a tedy vitamín C, tak nemusíš mít nic s doktory)

    u nás se říká, "jezte cibuli a nebude k vám chodit doktor" (kvůli vitamínům a bůhví čemu ještě ) a vtipně se dodáva "a jezte česnek a nebude k vám chodit nikdo" (kvůli zápachu)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    prosiiiim:

    Roumenův Rouming - A Aple day - 27-04-2012
    http://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=A_Aple_day_-_27-04-2012.jpg

    CEAR
    CEAR --- ---
    ALARIK: Je to tak, je to anime Naruto (hry jsou podle toho taky), vtip naráží na techniku "výměny", která funguje tak, že se ninja v případě kritického zásahu prohodí za špalek dřeva, který schytá zásah a on už je někde jinde. V tomhle vtipu to autor prohodil - místo, aby se tou technikou (kouzlem) zachránil, přivede ho pod sekyru dřevorubci. Vtipný to asi přijde jen těm, který ten seriál sledují. V případě zájmu víc info na www.konoha.cz
    2MAN
    2MAN --- ---
    ALARIK: anime Naruto... co si matně pamatuju, schovávají se tam ninjové do podoby takovýhleho špalku dřeva
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    http://fuck9gag.com/images/1335172385.jpg to je zase nějaká hra, bo co? furt nad tim přemýšlim a nemůžu tomu přijít na kloub..:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam