• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: ehm...
    a) fantasy je "o dracích, magii a šermířskejch soubojích" asi stejně, jako je sci-fi o válčení na vesmírnejch lodích. Může bejt a dokonce může bejt i kvalitní, ale obvykle za moc nestojí.
    b) si stačilo něco zjistit, Song of Ice and Fire saga je známá především tím, že tam je magie pomálu a přichází postupně, draci už vymřeli a chvíli to trvá, než se ti tři noví vylíhnou a vyrostou a celé to je o historicky-realistické simulaci všestraně bezcharakterního souboje o trůn kde nikdo není svatý a prakticky vzato kdokoliv může lusknutím prstů najednou zemřít.
    c) ač teda sám AGoT nemusim, srovnat to s růžovkou, protože je o dialozích, je asi stejně duchaplný, jako prohlásit, že Pod dekou nebo Sandman sou pro malý děcka, protože to sou obrázkový knížky z bublinkama


    PRAASHEK: teď už samozřejmě taky :)
    http://boardgamegeek.com/boardgame/6472/a-game-of-thrones (hodnocení běžných her se na tomhle webu pohybuje kolem 4, co jde přes 6 bývají kvalitní hry, co přes 7 fakt vychytané, přes 8 jsou geniality)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    THE_SECOND_GUY: s takovou logikou bych ti doporučil vypnutou tv(monitor), skvelej pořad přesně pro tebe
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já myslel, že to je nějaká hra :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SIRIEN: no mě zklamává celej přístup.... jsem kdysi myslel, že je to hustý fantasy o dracích, magii a šermířskejch soubojích... a ono hovno, je to plný keců, středověký politiky a nepochopitelnejch rodinnejch vztazích.... tak jsem na to přestal koukat... kdybych měl zájem o tyhle přízemní zápletky, tak koukam na růžovou ordinaci, no ne?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: ve skutečnosti je AGoT v tomhle přeceňovanej. Třeba Řím byl mnohem explicitnější - v sexu i násilí.

    Každopádně zrovna poměr Jammieho a Carsei je tam (minimálně v knihách) popsán velice dobře a zajímavě. Lidi často zapomínaj že to skutečně je podle knížek a že Martin neni laciná literární děvka a tyhle věci tam dával ne aby lacině přitáhnul pozornost, ale protože vykreslujou ty postavy i ten příběh.

    (pozn.: já ve skutečnosti nejsem moc velkým fandou té série a seriál mě způsobem svého zpracování dost zklamal)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    THE_SECOND_GUY: jinak to potvrzuje všechny moje "proti" proč ten seriál nesledovat....
    zrovna jsem si řikal, jestli o nic nepřicházim, ale vidim, že vůbec ne
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MARCELEK: aha, tak to jo, velice vtipný....
    MARCELEK
    MARCELEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: Bratr a sestra (královna) v tom příběhu mají incestní poměr, dokonce z něj vzejde syn, který se po smrti krále (domělého otce) ujme vlády.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    DARKANATOLE: Tak to teda prr! vrut je můj nevlastní brácha! ;)
    DARKANATOLE
    DARKANATOLE --- ---
    JVCNC: Jiste, vsak kazdy vrut je ve sve podstate hrebik.. =)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PISKVOR: uz kdysy davno jeden moudry soudruh rikaval ze kdyby srouby nemely zavit sly by mnohem lepe zatloukat :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVCNC: ...našroubovat?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    NAMATHUR: to chapes spatne, prdel se da narazit na zavitovku
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    chm, závitová tyč se dá též vrazit do prdele...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HURDA: Protože normální tyčí Ti tu pazouru jen přerazim, závitovou Ti z ní s trochou šikovnosti i servu trochu masa pro svoje dva věčně nenažraný jezevčíky.
    Nějaká další nejasnost?
    VEENA
    VEENA --- ---
    RAINBOF: Parodie na umělce Skrillex
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam