• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANEBNIK: Byva zvykem v takovem ukazkovem programu vypisovat "Hello World", nikoli jen "Hello". Spolu s tou arabstinou je to ... mirne kuriozni, lec za bricho se nepopadam.
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    :)

    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    NELLAS: Díky za vysvětlení i odkaz na ten web. To se může leckdy hodit.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    JAROUSH: Think outside the box je fráze, která označuje netradiční nebo nekonvenční řešení problémů.
    Think outside the box
    http://www.phrases.org.uk/meanings/think-outside-the-box.html
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    [ HONZIK @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    Nějak nerozumim významu slova "box" v té větě. Má to i nějaký další význam kromě "krabice". Nějaký slang týkající se aktivistů?
    CEAR
    CEAR --- ---
    CATHACK: Chápu to tak, že úvodní sekvence obrázků ukazuje, jak je možné udělat na podvozku levnějšího auta maketu drahýho sporťáku a na konec se ukáže fotka Downeyho, který tenhle sporťák má (asi pravý), což má navozovat vtipnou pointu, že Downey jezdí v imitaci. Opakování fotky bude asi prostě chyba.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    [ AIRO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    prosím o doplnění kontextu. chápu to správně, že je nějaké auto předělávané na jiné auto? čím je to vtipné? a co ten Downey na konci? a proč se tam některé obrázky opakují?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Já viděla i ten díl i četla knížky, ale stejně... no radši nic. Ani to pousmání :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NELLAS: druhou sérii sem neviděl, ale uklidnim Tě - se znalostí knížky to vtipné není. Protože znám kontext tak předpokládám, že to je takový ten druh vtipu kde když znáš základ (seriál) tak se pousměješ, ale zrovna "lol" natož "rofl" fakt ne.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FIONOR: Mně to právě ani se znalostí knížek a seriálu vtipné nepřijde... ale já mám specifický druh smyslu pro humor..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WAKO: Mně to přijde jako naskládané screenshoty z jednoho dílu jednoho seriálu.
    WAKO
    WAKO --- ---
    odkázali mě sem tak to vyzkoušim, tohle je jen bullshit nebo to má nějakou výpovědní hodnotu?

    http://www.screenshotquiz.com/wp-content/uploads/2012/05/GoT_comic_Sansa_Joffrey.jpg
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VEENA: Aha, díky. Na porozumění gamerským vtipům jsem rezignoval, ale čekal jsem, že se to tu stejně objeví.
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ RIVEEK @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]

    Protože věřim, že se určitě najde někdo, kdo to nepochytil, jako já, tak ... reference na vydání hry Torchlight II. Což je prakticky to samé co Diablo 3, ovšem všichni mají radši D3. Prostě proto.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MRAVENECEK: no dyť :)
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    PRAASHEK: jo tak tady je mu i dost podobnej :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dokonce jsem se později dozvěděl, že jsou pokrevně zpřízněni a mají i jistou karmickou spojitost
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    PRAASHEK: lol, tak to ani náhodou....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele já na to někdy před půl rokem upozornil na cyberu a očividně se to rozšířilo, šlo konkrétně o tuhle fotku a komentář

    (takhle nějak by vypadal Kemr, kdyby se narodil černej :)

    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: me se teda hned vybavil Snoop ala Huggy Bear ve Starsky and Hutch, proste ten styl- ne primo podoba tech dvou.... Prislo mi to vtipny prirovnani :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam