• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele já na to někdy před půl rokem upozornil na cyberu a očividně se to rozšířilo, šlo konkrétně o tuhle fotku a komentář

    (takhle nějak by vypadal Kemr, kdyby se narodil černej :)

    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: me se teda hned vybavil Snoop ala Huggy Bear ve Starsky and Hutch, proste ten styl- ne primo podoba tech dvou.... Prislo mi to vtipny prirovnani :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    ALARIK: no já si to vygůglil, ale že by si byli podobný, to teda vůbec...
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    THE_SECOND_GUY: prostě je mu tam dost podobnej... https://www.google.cz/search?q=snoop+dogg&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a ... opravdu imho stačilo si jenom vygooglit snoop doga, když nevíš kdo to je..
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    já fakt potřebuju vědět, co je vtipnýho na tomhle: [ ROBOTEK23 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    v tom klubu mě všichni fuckujou, a rozumný odpovědi se tam nedočkam.....
    MARCELEK
    MARCELEK --- ---
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    VEENA: "umělce" :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TAMARIX: Divák seděl na balkoně a leží v přízemí. Rozhodně tam nesešel po schodech.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    2MAN: nechápu. vysvětlit vtip, prosím
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: a jo, tak jsem se nemýlil, myslel jsem tohle

    A GAME OF THRONES - GENESIS: OFFICIAL TRAILER - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TwRQZNk2LrY
    2MAN
    2MAN --- ---
    je úžasný, jak někdo bude lidem cpát svůj názor, že určitej seriál/film/hra/kniha je úplně na hovno - tak na to prostě nekoukam a mlčim, ne?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SIRIEN: hele já ti to řeknu polopatě, ty fantasy gurmáne...
    "tam je magie pomálu a přichází postupně, draci už vymřeli".... OK, to jsem pochopil, a právě proto nevim proč na to koukat....
    středověk kde neni magie ani draci, to si můžu rovnou přečíst nějaký spisy o husitskejch válkách a budu se u toho bavit stejně, tj. vůbec....
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: ehm...
    a) fantasy je "o dracích, magii a šermířskejch soubojích" asi stejně, jako je sci-fi o válčení na vesmírnejch lodích. Může bejt a dokonce může bejt i kvalitní, ale obvykle za moc nestojí.
    b) si stačilo něco zjistit, Song of Ice and Fire saga je známá především tím, že tam je magie pomálu a přichází postupně, draci už vymřeli a chvíli to trvá, než se ti tři noví vylíhnou a vyrostou a celé to je o historicky-realistické simulaci všestraně bezcharakterního souboje o trůn kde nikdo není svatý a prakticky vzato kdokoliv může lusknutím prstů najednou zemřít.
    c) ač teda sám AGoT nemusim, srovnat to s růžovkou, protože je o dialozích, je asi stejně duchaplný, jako prohlásit, že Pod dekou nebo Sandman sou pro malý děcka, protože to sou obrázkový knížky z bublinkama


    PRAASHEK: teď už samozřejmě taky :)
    http://boardgamegeek.com/boardgame/6472/a-game-of-thrones (hodnocení běžných her se na tomhle webu pohybuje kolem 4, co jde přes 6 bývají kvalitní hry, co přes 7 fakt vychytané, přes 8 jsou geniality)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    THE_SECOND_GUY: s takovou logikou bych ti doporučil vypnutou tv(monitor), skvelej pořad přesně pro tebe
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já myslel, že to je nějaká hra :)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    SIRIEN: no mě zklamává celej přístup.... jsem kdysi myslel, že je to hustý fantasy o dracích, magii a šermířskejch soubojích... a ono hovno, je to plný keců, středověký politiky a nepochopitelnejch rodinnejch vztazích.... tak jsem na to přestal koukat... kdybych měl zájem o tyhle přízemní zápletky, tak koukam na růžovou ordinaci, no ne?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    THE_SECOND_GUY: ve skutečnosti je AGoT v tomhle přeceňovanej. Třeba Řím byl mnohem explicitnější - v sexu i násilí.

    Každopádně zrovna poměr Jammieho a Carsei je tam (minimálně v knihách) popsán velice dobře a zajímavě. Lidi často zapomínaj že to skutečně je podle knížek a že Martin neni laciná literární děvka a tyhle věci tam dával ne aby lacině přitáhnul pozornost, ale protože vykreslujou ty postavy i ten příběh.

    (pozn.: já ve skutečnosti nejsem moc velkým fandou té série a seriál mě způsobem svého zpracování dost zklamal)
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    THE_SECOND_GUY: jinak to potvrzuje všechny moje "proti" proč ten seriál nesledovat....
    zrovna jsem si řikal, jestli o nic nepřicházim, ale vidim, že vůbec ne
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    MARCELEK: aha, tak to jo, velice vtipný....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam