• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HURDA
    HURDA --- ---
    HURDA
    HURDA --- ---
    já se pousmál
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a je to třeskutě vtipné
    CLAUDE
    CLAUDE --- ---
    SKYRAY: to je reference na 2 Girls 1 Cup
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAROUSH: aha. No tak teď to dává aspoň smysl. ale vtipný to neni ani za mák. Jenže je fakt co k tomu vymyslet ? snad jedině "brazzers..." dík.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    RAINBOF: Jen dovysvětlení: u příspěvku je napsáno "metro bublina", což je rádobyvtipný obrázek v novinách Metro, který vyjde jeden den bez popisku, čtenáři vymyslí nějaké "veselé" bubliny a noviny vyberou ten nejvtipnější text a ten druhý den otisknou. V tomlhe případě jde asi o vítezný popisek k uvedenému obrázku.
    Metro moc nečtu, ale ještě se mi nestalo, aby mi jakákoliv z těch bublin přišla úsměvná (nebo nedejbože vtipná).
    HURDA
    HURDA --- ---
    PISKVOR: To jsem asi nikdy neslyšel, nebo si takové blbosti prostě nepamatuji. Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HURDA: Ale, taková teorie, že žiletky umístěné do pyramidy se samy nabrousí; oblíbená u konstruktérů perpetuí mobile a podobných.
    HURDA
    HURDA --- ---
    Co má společného gillete, žiletky a pyramidy?

    [ TRAGED @ Gaming Geeks Gallery - pre-book to gain early access to exclusive content ] a předchozí debata
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Já bych řekl, že tam jde jen o ty kruhy, žádnou hlubší spojitost s vyfocenými osobami to nemá.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HOLAKAC: HOLAKAC: já ten film i tu hlášku znám já nechápu ten obrázek. Nevím zda jsem to nepochopil nebo je autor toho příspspěvku pod vlivem... no řekněme falešných dojmů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ CHALINKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    jak souvisí vtip s tím obrázkem ?
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    ha, tak na to bych nepřišel ani za sto let.... ale ti francouzi se mi teda začínaj líbit...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Meli by za svyho prezidenta zvolit Rimmera :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    HARALD: a vymoct reparace
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    THE_SECOND_GUY: Francouzi jsou známí svou náchylností ke kapitulaci. Kapitulují prý rychle a rádi.
    HARALD
    HARALD --- ---
    THE_SECOND_GUY: opět vtip na stokrát obehrané (a přitom pořád aktuální) téma, že osvědčenou vojenskou taktikou Francie je vzdát se, kolaborovat a následně všechny ukecat, že ve skutečnosti vyhráli.
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---


    ??? Něco politickýho?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    VEENA: Děkuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam