• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: Mě to neřikej, já se tímto přiznám že ani nepoznám kdo to sakra je.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    SIRIEN:
    ze by ten cinan byl nejakej extra to zas taky ne
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    SKYRAY: Asi ze jim tam muzes napsat neco peknyho
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: jestli narážíš na těch (aktuálně) +31 pro výzvu od MAD_CADDY k TURNPIKE, aby si dal(a) facku, pak nejde o vtip, ale o vyjádření souhlasu s názorem, že rozhodně nejde o podprůměrného herce a autor tohoto tvrzení by si za něj měl dát výchovnou facku.
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    tak som sa s pochopenim az tak velmi neminul. Dakujem ti
    MICRO
    MICRO --- ---
    TYPHUS: http://en.wikipedia.org/wiki/Homeomorphism – hlavne ten druhý odstavec.
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    Nie som matematik ani nahodou, moze mi to preto prosim niekto vysvetlit? ze ci som to dobre pochopil?

    ALARIK
    ALARIK --- ---
    IKA: Olala! :)
    IKA
    IKA --- ---
    ALARIK: Bola som kedysi v jednom obchode, kde pri takejto odkladacej sedačke mali primontovaných asi 6 kusov playstation.:)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PRAASHEK: protoze porad sedis u nyxu a nechodis nakupovat ? :D
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BLOODRAT: Já to tak teda přesně mám a pokaždý když s ní někam jdu, tak první co hledám je tenhle boban/křeslo/lavička nebo cokoliv na co se můžu posadit/opřít se a jenom čumět do blba, než to utrpení skončí..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak tohle bych taky nepochopil :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ALARIK: Jo tak...já jdu pokaždé courat jinam a stanovím si se ženou meetpoint, páč na čekání nemám nervy, není divu že mi to nedocvaklo. Díky.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    BLOODRAT: Na druhém obrázku "What you see" neni žádnej puk, ani prostor k souložení, ale jenom zvýrazněnej ten boban, kam si každej chlap touží jenom sednout při nakupování s holkou. Tzn. ona vidí obchod s hadrama, ty jenom místo, kde si odpočineš a čekáš než si to ona vyřídí...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mám za tímhle "What you see" hledat víc než hokejový puk/prostor k souležení/kulatý stůl Artušův?

    LIUK
    LIUK --- ---
    Díky. Záměnu jsem pochopil, ale nepřišlo mi to nějak vtipné. Ta tvá
    CEAR: už trochu naznačuje, kde ten vtip je :)) Díky
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    CEAR: Mně je známa verze s nějakou zasloužilou umělkyní/modelkou/zpěvačkou a rozhovorem v rádiu. Tvá verze se zdá být původnější. :)
    CEAR
    CEAR --- ---
    LIUK: Je to trošku zkažená verze starýho vtipu (mě to říkala babička :o), který si už přesně nepamatuju, ale jde o to, že nějaká soudružka funkcionářka vysvětluje, že se vypracovala od píky, na což její protějšek odpovídá souhlasným "urkitě, urkitě" kde úmyslná záměna "urkitě" za "učitě" naznačuje, že soudružka nezačal od píky, ale od píčy. Sry, ten vtip si přesně nepamatuju, tak ho radši nebudu mršit.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    k/č
    LIUK
    LIUK --- ---
    [ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    LORD_WANG --- --- 14:50:02 24.9.2012 (+1)
    A: "My jsme tady všichni začínali od píky!"
    B: "Opravdu? Bájekně. Pokrakujte!"
    ---------
    Nějak nechápu, v čem je to vtipné?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam