• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    rad bych pochopil vtip billa z ockhamu, casto byva vsude uveden a je jim casto vysvetleno vysvetlujicim vse co je mimo mnozinu znalosti ktere jiz neni schopen kombinovat a vyvozovat z ni nejake vysledky, ja to prozatim chapu jako vyjimky v behu programu, misto exception vyskoci occamova britva a tim je vse vysvetleno proc je neco spatne a stejne tak jen ze samotneho vyskytu exception tak jako occamova britva uz nic dalsiho vyvozovat nelze, mozna jen nechapu cokoliv z toho a proto se ptam a zadam vysvetleni neceho co nikdy pochopit nemuzu vzhledem k celkove komplexnosti terminu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ja zas nechapu proc se furt ptaj jestli ten vtip pochopili "dobře" a neco vic v nem hledaj. Occamova břitva neasi
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    KONOPASLIK: REFALLENONE: CEAR:
    Mám občas pocit že někdo vloží obrázek, který ani není moc vtipný a pak se baví tím a jak to tu lidi analyzují a rozebírají a lámou si hlavu v čem že by mohl být ten vtip.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    anebo parafráze na slavnou fotku Havla na pláži? asi ne... řek bych, že to je trivialita, jak píše CEAR
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Nemůže tam být nějaká souvislost mezi tou homolí z písku a vyjádřením "naskočit si"?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    REFALLENONE:
    CEAR: Aha díky. Já jsem tam hlavně nepoznal ani toho Klause. Viděl jsem jen nějakýho zády otočenýho chlápka.
    CEAR
    CEAR --- ---
    JAROUSH: Já to chápu tak, že Klaus komentuje každou věc s blazeovaným nadhledem a v tomhle případě dojde tak daleko, že obviňuje hrající si děti z dětinskosti - prostě že už jako ani neví, kde by ještě machroval. Jestli tam má být nějaká paralela se stavěním hradů z písku, tak mi to taky uniká :o)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    V textu je nedávný Klausův komentář k nařčení, že bojuje proti vládě. Možná mají být děti na pláži alegorie k poslancům, ale jinak mi to taky nedochází.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    UNDERWORLD: Scam 419... bylo i o tom nekolik dokumentu v televizi...
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    UNDERWORLD: Tzv. nigerijeské dopisy. Přijde ti mail (dříve dopis) kde tě informují, že jsi zdědil spoustu peněz, nebo chce někdo převést peníze do EU a aby ušetřil, tak ti za pomoc dá nějaký peníze apod. a potřebuje pár drobných (vzhledem k uváděné částce) na převod peněz/vyřízení závěti apod. Jsou lidi co se na to chytnou a jsou schopný takhle přijít i o pár mega.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FATBOZZ: ach tak.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ZUZKAOU: presto ze pan macka takticky cudliky podle situace na xbox ovladaci, zatimco slecna macka jen A a stejne vyhraje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    UNDERWORLD: pán je nigerijský princ, co zdědil ty miliony a posílá ti emaily, které ti filtruje spamfiltr ;-)



    Znamená to, že on dostal nějakou špatnou výchozí situaci a ona jednoduchou?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    REFALLENONE: to je nějaký interní okouní humor, měla by to být nějaká tamní uživatelka, co neprozřetelně zveřejnila svou fotku.

    Pro registrované viz tohle vlákno
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CARB6N: no mandlový mléko má tendenci oddělovat mandle a vodu, takže se musí před použitím protřepat. Na ovocnej koktejl potřebuješ mixér - ne to protřepat v krabici ;-)
    VEENA
    VEENA --- ---
    _THE_WOLF_: Aaaahhh now i get it!
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    ZUZKAOU: IMHO si nakrajela banán, avokado a chystá si udělat mlecnej Shake. Jen místo toho aby to vzala a rozmixovala všechno dohromady, tak shakuje jen mliko.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    PRAASHEK: na vyvraceni nebo potvrzeni obrazu potrebujes overeni od uradu, na vyvraceni chemtrails staci fyzikalni zakony a zakladni logika, tedy nebyt uplne blbej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam