• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    LODBROG: Mě teda přijde okrajově a velice lehce vtipné, že do nebe nechtějí pustit člověka s "boží rukou".
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Cely to je mirne kamenny pouziti "Banik pyco" a nehledejte v tom nejakou extremni pointu... ale Petr je tutac banikovec :)
    a me to prijde vtipny proste
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: spíš ne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVIDO: Heh, buď. Nebo pražák. Bohužel, jelikož sem sám z Prahy, tak mi trochu chybí nadhled nad nešvarama pražský vyslovnosti, takže neni zaručený, že sem to trefil správně.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    SALVATOR: Jako že Svatý Petr je opilý nebo mírně retardovaný?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVIDO: Například "Ále toe jen baníík, woe, nééé?"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKIS: popřípadě platí oboje zaráz ;-)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Ne, možná je jenom jediná interpretace, a to že je Petr baníkovec. Kdyby to bylo v nepočítání za fotbalisty, jistě by se vyjádřil jinak.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    LODBROG: Podle me jsou 2 mozne interpretace:
    1. jiz zminena, ze vtip spociva v tom, ze naznacuje, ze hraci Baniku se nedaji pocitat za fotbalisty.
    2. Svaty Petr je taky banikovec
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: Taky tomu nerozumím. Vykládám si to tak, že Baník hraje tak špatnou hru, že se to za fotbal nedá pokládat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LODBROG: "...ty nejde ani počítat za fotbalisty"? Ovšem kdyby tam bylo "to je Banik pyčo," šlo by to vyložit "...ti jsou něco extra, na ty se zákaz nevztahuje" Aneb "vtip lze zvojtit i opravou ypsilonu" :D
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    LODBROG: no Banikpičo, co bys ještě chtěl za pointu? :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Asi člověk nemá čekat nějakou hlubokou pointu i tohohle, co...?

    Přijde Maradona do nebe a Svatý Petr mu otevře bránu.
    „Ty sem nemůžeš, fotbalisté jdou do pekla.“
    „Ale já jsem Maradona rozumíš?“
    „To je fuk kdo jsi, fotbalisté jdou do pekla“
    „Ale ty to nechápeš, já jsem Maradona, nejlepší fotbalista na světě.. zlatý míč a tak.. je ti to jasný.“
    „Je mi to jasný, ale sem fotbalisté prostě nepatří, jdi do pekla“
    Najednou si Maradona všimne že kousek od brány jsou nějací maníci a kopou do míče tak se podívá na Svatého Petra a říká: „No počkej, ty mi tady tvrdíš že všichni fotbalisté musí do pekla.. a co je tohle?“
    „To je Baník, pičo.“

    [ LIBUSHKA @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANICASE: nz ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANICASE: To je pažní kost, latinsky humerus, což se vyslovuje dost podobně jako humorous, humorné, vtipné, legrační.
    Takže se dá říct, že popisek zároveň tvrdí "shledávám toto pažní kostí" a "shledávám toto humorným".
    ZCR
    ZCR --- ---
    SALVATOR: Ve skutečnosti to ovšem dělají proto, aby ti urvali uši, kreténi. (true story)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: Slovni hricka. Winamp, kdysi legendarni audioprehravac, mival v logu lamu, a po instalaci prehral kratky audioklip zneni "Winamp. It really whips the llama's ass!"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: Nullsoft, co dělá Winamp má v logu lamu. Když si nainstaluješ nově Winamp, přehraje ti to automaticky tuhle hlášku:

    Winamp whips llama - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cKqKrH0O9yg


    pro ověření, že to funguje jak má.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FANFAN: Celý je to tak panákovsky bezduchý, vyšroubovaný a neangažovaně odřikaný, že ten "první sex" zní úplně stejně jako "tady byla mučírna s Grebeníčkem". Takže kromě toho že to je ke zblití jako 99.99% politickýho marketingu, tak bych jako investigativní novinář šel o po tom, kdo toho Nečase na gymplu sexoval. Typoval bych to na předsedu svazáků.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam