• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANICASE: nz ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANICASE: To je pažní kost, latinsky humerus, což se vyslovuje dost podobně jako humorous, humorné, vtipné, legrační.
    Takže se dá říct, že popisek zároveň tvrdí "shledávám toto pažní kostí" a "shledávám toto humorným".
    ZCR
    ZCR --- ---
    SALVATOR: Ve skutečnosti to ovšem dělají proto, aby ti urvali uši, kreténi. (true story)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ZUZKAOU: Slovni hricka. Winamp, kdysi legendarni audioprehravac, mival v logu lamu, a po instalaci prehral kratky audioklip zneni "Winamp. It really whips the llama's ass!"
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: Nullsoft, co dělá Winamp má v logu lamu. Když si nainstaluješ nově Winamp, přehraje ti to automaticky tuhle hlášku:

    Winamp whips llama - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=cKqKrH0O9yg


    pro ověření, že to funguje jak má.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FANFAN: Celý je to tak panákovsky bezduchý, vyšroubovaný a neangažovaně odřikaný, že ten "první sex" zní úplně stejně jako "tady byla mučírna s Grebeníčkem". Takže kromě toho že to je ke zblití jako 99.99% politickýho marketingu, tak bych jako investigativní novinář šel o po tom, kdo toho Nečase na gymplu sexoval. Typoval bych to na předsedu svazáků.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FANFAN: chlubí se že souložil ještě před maturitou a že teda není žádnej šprt, co ho nikdo nechtěl?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    [ CIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] Nečas, nic moc vtipnýho, "první lásky" OK, modří už vědí. "První sex" co to dopičije? PR oddělení řeklo, že sex prodává, tak to řeknu rovnou na prahu budovy gymnázia, každej rodič šťasnej, že jeho haranti slyšej od předsedy vlády nabádání k sexu ve veřejnejch budovách.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JVCNC: Occamova britva for dummies, se zviratkama: Pokud to chodi jako kachna, plave jako kachna a kacha jako kachna, pak nema smysl vymyslet sroubovane konstrukce, podle kterych by to - kdyz se podivas prave *odtud*, privres oci a zasilhas - mohlo snad vypadat jako jezek.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    rad bych pochopil vtip billa z ockhamu, casto byva vsude uveden a je jim casto vysvetleno vysvetlujicim vse co je mimo mnozinu znalosti ktere jiz neni schopen kombinovat a vyvozovat z ni nejake vysledky, ja to prozatim chapu jako vyjimky v behu programu, misto exception vyskoci occamova britva a tim je vse vysvetleno proc je neco spatne a stejne tak jen ze samotneho vyskytu exception tak jako occamova britva uz nic dalsiho vyvozovat nelze, mozna jen nechapu cokoliv z toho a proto se ptam a zadam vysvetleni neceho co nikdy pochopit nemuzu vzhledem k celkove komplexnosti terminu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ja zas nechapu proc se furt ptaj jestli ten vtip pochopili "dobře" a neco vic v nem hledaj. Occamova břitva neasi
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    KONOPASLIK: REFALLENONE: CEAR:
    Mám občas pocit že někdo vloží obrázek, který ani není moc vtipný a pak se baví tím a jak to tu lidi analyzují a rozebírají a lámou si hlavu v čem že by mohl být ten vtip.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    anebo parafráze na slavnou fotku Havla na pláži? asi ne... řek bych, že to je trivialita, jak píše CEAR
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Nemůže tam být nějaká souvislost mezi tou homolí z písku a vyjádřením "naskočit si"?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    REFALLENONE:
    CEAR: Aha díky. Já jsem tam hlavně nepoznal ani toho Klause. Viděl jsem jen nějakýho zády otočenýho chlápka.
    CEAR
    CEAR --- ---
    JAROUSH: Já to chápu tak, že Klaus komentuje každou věc s blazeovaným nadhledem a v tomhle případě dojde tak daleko, že obviňuje hrající si děti z dětinskosti - prostě že už jako ani neví, kde by ještě machroval. Jestli tam má být nějaká paralela se stavěním hradů z písku, tak mi to taky uniká :o)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    V textu je nedávný Klausův komentář k nařčení, že bojuje proti vládě. Možná mají být děti na pláži alegorie k poslancům, ale jinak mi to taky nedochází.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    UNDERWORLD: Scam 419... bylo i o tom nekolik dokumentu v televizi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam