• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LODBROG: Nemluvě i o jistý vizuální podobnosti.
    LODBROG: Absurdní humor, moc k vysvětlování na tom neni :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Já zas nerozumím tomuhle
    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]



    Chápu to správně že chlápek jede na kole a pak si vrazí klacek do drátů a spadne?
    Co je na tom vtipného/překvapivého... ?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FATBOZZ: Myslím že je to ta někdy před týdnem probíraná slečna Ornela se svou matkou.
    Na někoho se tuším lepila - na nějakou celebritu - a někde v nějakém bulvárním pořadu se k tomu vyjadřovala i její matka.
    Takže je tu svou "do vyšších kruhů vdávací horlivostí" přibodobňovaná k maceše a její dceři z Popelky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RINCEWIND: nebo slanými tyčinkami... případně prsami, jak jsem Tě napoprvé blbě přečet...
    RINCEWIND
    RINCEWIND --- ---
    UNDERWORLD: jakoze nutella sa je prstami
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: V okolí se určitě najde někdo, kdo tento Tvůj nedostatek okamžitě využije ukázaným způsobem :)
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    NELLAS:
    ja zrovna nutellu moc nemusim :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    UNDERWORLD: Jako že je tak dobrá, že jí nesmí ani troška přijít nazmar.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Aha, děkuju.
    Taky mi možná chvilku přišlo, že podle nich hraje Baník tak špatně, že je za fotbalisty nepovažují.
    Ale přišlo mi to tak nějak ne-vtipné.

    Pak mě ještě napadlo že je to možná vtip typu "protože bagr".

    Že je svatý Petr baníkovec, to mě nenapadlo.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    LODBROG: Mě teda přijde okrajově a velice lehce vtipné, že do nebe nechtějí pustit člověka s "boží rukou".
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Cely to je mirne kamenny pouziti "Banik pyco" a nehledejte v tom nejakou extremni pointu... ale Petr je tutac banikovec :)
    a me to prijde vtipny proste
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: spíš ne.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVIDO: Heh, buď. Nebo pražák. Bohužel, jelikož sem sám z Prahy, tak mi trochu chybí nadhled nad nešvarama pražský vyslovnosti, takže neni zaručený, že sem to trefil správně.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    SALVATOR: Jako že Svatý Petr je opilý nebo mírně retardovaný?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DAVIDO: Například "Ále toe jen baníík, woe, nééé?"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKIS: popřípadě platí oboje zaráz ;-)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Ne, možná je jenom jediná interpretace, a to že je Petr baníkovec. Kdyby to bylo v nepočítání za fotbalisty, jistě by se vyjádřil jinak.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    LODBROG: Podle me jsou 2 mozne interpretace:
    1. jiz zminena, ze vtip spociva v tom, ze naznacuje, ze hraci Baniku se nedaji pocitat za fotbalisty.
    2. Svaty Petr je taky banikovec
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: Taky tomu nerozumím. Vykládám si to tak, že Baník hraje tak špatnou hru, že se to za fotbal nedá pokládat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam