• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOMPAS: ohmuv zakon ?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    SALVATOR: hurikán Sandy
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jo tak :o) Dík.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    kulmuje si vlasy :D
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Možná je to pokročilou hodinou, ale nějak nedekóduju, co to slečna provádí s tou centrálou.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FANFAN: odpojit vypada jako goatse ? tohle je nejaky ovladaci program pro usb modem (asi)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Děkuji. Hledal jsem v tom něco složitějšího... Zazděnou kočku nebo nebo tak něco.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KONOPASLIK: (strany uváděny z Tvého pohledu) trubky si představ jako očíčka. Do oblouku omlácená omítka pod pravým očíčkem je nakřivo daná smutně prohnutá smajlíkovská pusa.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KONOPASLIK: Při troše fantazie a správném úhlu mi přijde, že se ta zeď mračí...
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    [ CHOROBA @ Nové Internetové Humory (╮°-°)╮┳━┳... (╯°□°)╯ ┻━┻ delani srandy ]
    Je tam něco, co jsem přehlédnul? Vidím zeď se střechou, nic víc.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LODBROG: Nemluvě i o jistý vizuální podobnosti.
    LODBROG: Absurdní humor, moc k vysvětlování na tom neni :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Já zas nerozumím tomuhle
    [ ADMIX @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]



    Chápu to správně že chlápek jede na kole a pak si vrazí klacek do drátů a spadne?
    Co je na tom vtipného/překvapivého... ?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FATBOZZ: Myslím že je to ta někdy před týdnem probíraná slečna Ornela se svou matkou.
    Na někoho se tuším lepila - na nějakou celebritu - a někde v nějakém bulvárním pořadu se k tomu vyjadřovala i její matka.
    Takže je tu svou "do vyšších kruhů vdávací horlivostí" přibodobňovaná k maceše a její dceři z Popelky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RINCEWIND: nebo slanými tyčinkami... případně prsami, jak jsem Tě napoprvé blbě přečet...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam