• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GARBAGE: Ježiš já jsem debil, už jsem to samovolně pochopila..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ?

    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    VECTOR: ta kresba na tabuli je nějakej ksich s pinďourem místo nosu
    ERISHKA
    ERISHKA --- ---
    ZUZKAOU: Protože se baví o hovně?
    MAGE
    MAGE --- ---
    VECTOR: ta věc na tabuli připomíná penýs
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    o co jde?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Proč se při extrémně nudné konverzaci o ex partnerům propletou hlavy dohromady?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    vtipné je to, že mu trvalo půl hodiny, než sundal ten maskovací kryt
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MYSHAAK: Spis jde o to, ze se s takovou kalkulackou napise skoro kazda pisemka na jednicku.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Tak tohle jsem nepochopil já... Vtipné je to, že je to nějaký iPhone maskovaný za kalkulačku?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GARBAGE: Radši žádnej výběr, než takovej výběr. A vůbec, v 60 už mi to stejně nejspíš nebude fungovat, tak co.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LONESTAR: Řekl bych, že je to obecný výraz. Asi jako "matfyzácký". Prostě diagnóza.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RAGNAROK:
    prijde mi to cim dal tim vtipnejsi
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    HARALD:
    a také v postoji, který ke svému omylu zastává.
    jo to bude ono, protoze je to celkem vtipne. je to takovy maly koan
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HARALD: "čvuťácky" je tvůj výraz, nebo je to nějak obecněji rozšířené adjektivum?
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAGNAROK: Zboží odebírané z Čínských eshopů bývá výrazně lacinější, než v jejich evropských nebo amerických konkurentech. Vzhledem k tomu, že hrdina stripu si zaškrtl osobní odběr a nevykašlal se na to, tak jej letenka do Číny a zpět musela stát mnohem více, než dopravné cena zboží. On to ale bere poněkud čvuťácky, flegmaticky a jako poučení do budoucnosti místo toho, aby se rozčílil. Pointu tohoto stripu hledej hlavně v absurditě jeho rozhodnutí si pro zboží skutečně dojet a také v postoji, který ke svému omylu zastává.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SALVATOR: JJ jenže asi nebudeš mít moc na výběr
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RAGNAROK: Pointa je, že takhle dopadneš, když budeš náhodně na něco klikat na čínskejch stránkách. Taková moderní verze klasický pohádky s ponaučením.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    RAGNAROK: Jiřík je takový bugemosácký lůzr, že to jako pointa bohatě stačí.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MATHEW_ER:
    no to jsem pochopil a to je pointa?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    RAGNAROK: objednal si nejake zbozi z ciny a jako zpusob dopravy omylem zvolil "osobni odber".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam