• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: No asi se chtěli prokopat na svobodu... A v tom, že to je za daný situace nesmysl, asi spočívá pointa..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ?

    [ KRUPAN @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Šeptá jeden galejník druhému při veslování na galéře uprostřed Středozemního moře:
    "Tunel? A kam?"
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    LODBROG: Bylo vidět do auta, kde holka kouřila týpka... ted už to opravdu tak vtipné není ;-)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    LODBROG:
    DA_NIELA:

    vtipne to bylo, kdyz to jeste necenzurovali... kde tam byla videt felace... neboli pokourenicko...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ALARIK: Pořád nechápu...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MYSHAAK: Spolužačka takhle náhodou matiku řešila - odeslala příklady u nichž nevěděla postup klukovi (matematikovi) čekajícímu vedle v knihovně,
    a zatím zvesela řešila to co věděla jak. 50% času ušetřeno.
    Pak stačilo jen opsat zpět poslaný postup u odeslaných příkladů.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MYSHAAK:
    Asi tak. Mne prijde neuveritelny jak jsou lidi vynalezavi, ze nez by se neco naucili, coz by jim zabralo odpoledne, tak sestroji obal na tablet co vypada jako kalkulacka a budou uploadovat zadani nekomu kdo to spocte aby to opsali :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MYSHAAK: to jsi tedy dost divný chodec, když ti chybí bodec
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SIRIEN: Furt mi přijde jednodušší se tu látku naučit :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GREATDRAKE: Foto, instantupload, share / Hangout / live video stream...
    když mám kamaráda na telefonu a smartphone, pak mi je dost ukradený, jak tu písemku zadáš, přepošlu mu zadání a zpátky opíšu co mi napíše jako řešení, takže stačí když to umí on.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE: A samozřejmě je nutnost hodnotit postup skoro stejně výrazně jako výsledek. Pak vliv mnoha externích dopomocí klesá docela rapidně.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    UNDERWORLD: Pokud na tom netu sedí někde doma příslušně chytřejší a zkušenější kamarád, tak docela i ano - proto je třeba započítat časový faktor a koncipovat písemku tak, aby úlohy byly unikátní a korektní přepsání a poslání trvalo opravdu dlouho s tím, že pokud žák látku zná, je pro něj zadání naopak faktorem urychlujícím řešení. :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    No google to hlavně už rozmazal, takže ta kuřba v autě nadále není rozeznatelná.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ALARIK: Fakt? Vtipem není to auto připomínající scénu z Titanicu?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    UNDERWORLD: musíš se na tom streetview otočit o 180° a pak to pochopíš ;-)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: jo tak na matiku že google nepomůže? Wolfram, Wikipedia...
    kromě toho smartphony umí i jiné věci než Google. Například zobrazit PDFka a další dokumenty (např. s předpočítanými vzorovými úlohami)...

    ...je vidět že máš na podvádění moc malou představivost. Propašuj mi smartphone na libovolnou písemku z čehokoliv tak, abych ho mohl používat, a byl bych idiot, kdybych z toho nedostal 100%
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MYSHAAK:
    imho blbost
    na matiku ti google/ pripojeni na net nepomuze a na jiny predmety zas kalkulacku pouzivat nemuzes
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ZUZKAOU: tak ten vtip je asi v tom s jakou rutinou si dali na úterním technu lsd a je to pro ně takový standard, že se baví podobně, jakoby se jiní bavili někde u kávičky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DURDIN: její loket vypadá jak vystrčená koza a cihly z toho fakt srát nebudu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam