• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ALARIK: Pořád nechápu...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    ALARIK: Fakt? Vtipem není to auto připomínající scénu z Titanicu?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    UNDERWORLD: musíš se na tom streetview otočit o 180° a pak to pochopíš ;-)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    UNDERWORLD: jo tak na matiku že google nepomůže? Wolfram, Wikipedia...
    kromě toho smartphony umí i jiné věci než Google. Například zobrazit PDFka a další dokumenty (např. s předpočítanými vzorovými úlohami)...

    ...je vidět že máš na podvádění moc malou představivost. Propašuj mi smartphone na libovolnou písemku z čehokoliv tak, abych ho mohl používat, a byl bych idiot, kdybych z toho nedostal 100%
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    MYSHAAK:
    imho blbost
    na matiku ti google/ pripojeni na net nepomuze a na jiny predmety zas kalkulacku pouzivat nemuzes
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ZUZKAOU: tak ten vtip je asi v tom s jakou rutinou si dali na úterním technu lsd a je to pro ně takový standard, že se baví podobně, jakoby se jiní bavili někde u kávičky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    DURDIN: její loket vypadá jak vystrčená koza a cihly z toho fakt srát nebudu...
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    GARBAGE: Ježiš já jsem debil, už jsem to samovolně pochopila..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ?

    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    VECTOR: ta kresba na tabuli je nějakej ksich s pinďourem místo nosu
    ERISHKA
    ERISHKA --- ---
    ZUZKAOU: Protože se baví o hovně?
    MAGE
    MAGE --- ---
    VECTOR: ta věc na tabuli připomíná penýs
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    o co jde?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Proč se při extrémně nudné konverzaci o ex partnerům propletou hlavy dohromady?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    vtipné je to, že mu trvalo půl hodiny, než sundal ten maskovací kryt
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    MYSHAAK: Spis jde o to, ze se s takovou kalkulackou napise skoro kazda pisemka na jednicku.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Tak tohle jsem nepochopil já... Vtipné je to, že je to nějaký iPhone maskovaný za kalkulačku?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GARBAGE: Radši žádnej výběr, než takovej výběr. A vůbec, v 60 už mi to stejně nejspíš nebude fungovat, tak co.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LONESTAR: Řekl bych, že je to obecný výraz. Asi jako "matfyzácký". Prostě diagnóza.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RAGNAROK:
    prijde mi to cim dal tim vtipnejsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam