• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ono to je také trochu o slovní hříčce force/Force, kdy ve SW je tím slovem myšlena mystická Síla zatímco ve fyzice to označuje jakoukoliv sílu: gravitační, EM... slovo disturbance pak lze přeložit jako porucha, ale i jako rušení, šum atp.
    to co student řekl tedy nemusí být fyzikální nesmysl a hrozný geek bulshit - ale je.
    profesor to poznal, jenže to nemohl studentovi vytknout, tak jej raději vyrazil s A, aby se ho zbavil alespoň nějak
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BONEMINA: To vůbec neni nepravděpodobný :).
    PATISLAV: Jo, je to fail dost na škodu, no :(
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SALVATOR: já jsem tohle třeba pochopil, ale nedochází mi, jak ten dotyčný došel k tomu, že by to mělo být právě teď (když jediná definice je "far far away"). Ten nonsens mi přijde tak silnej, že mi to tím úplně znevtipnil.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SALVATOR: IMHO spíš dostal A, aby ho profesor ve své třídě už nemusel potkávat.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SALVATOR: Aha, všude narážím na to, že neznám Star Wars, díky... :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MYSHAAK: Profesor přednáší o tom, že změny gravitační síly nejdou pocítit hned, ale šíří se rychlostí světla. Student to vztáhnul na Sílu ze Star Wars s tím, že kdyby byla kdysi dávno v předaleké galaxii zničena planeta (v jednom z filmů myslim opravdu byla), pocítili bychom ve skutečnosti narušení v síle až teď. A dostal za A.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Na tohle mi nějak jazyková výbava nestačí...
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    UNDERWORLD: magazine se dá mimo jiné přeložit jako zásobník
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    WARCHARLIE: SNF... ale dík
    WARCHARLIE
    WARCHARLIE --- ---
    FANFAN: řek bych, že je zde i možnost, že na konci brečí, protože je sám. Celý den zachovává poker face a na konci dne se nemá ke komu vrátit a jeden den jeho života je v hajzlu a pořád se nic nezměnilo.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: No asi se chtěli prokopat na svobodu... A v tom, že to je za daný situace nesmysl, asi spočívá pointa..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MOTASH: jj, je to přesně takto třeskutě vtipné
    MATT
    MATT --- ---
    SIRIEN: rek bych, ze spousta pisemek by ti driv zkoncila, nez by ses zorientoval v zadani.. tvymu tvrzeni verim na ZS, na nektery SS, na VS uz musis spoustu veci fakt chapat..

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ?

    [ KRUPAN @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]

    Šeptá jeden galejník druhému při veslování na galéře uprostřed Středozemního moře:
    "Tunel? A kam?"
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    LODBROG: Bylo vidět do auta, kde holka kouřila týpka... ted už to opravdu tak vtipné není ;-)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    LODBROG:
    DA_NIELA:

    vtipne to bylo, kdyz to jeste necenzurovali... kde tam byla videt felace... neboli pokourenicko...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ALARIK: Pořád nechápu...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MYSHAAK: Spolužačka takhle náhodou matiku řešila - odeslala příklady u nichž nevěděla postup klukovi (matematikovi) čekajícímu vedle v knihovně,
    a zatím zvesela řešila to co věděla jak. 50% času ušetřeno.
    Pak stačilo jen opsat zpět poslaný postup u odeslaných příkladů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam