• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    OSTROVAN: Pak ovšem potřebuješ terapii a nikoli mejdlo.
    SWT
    SWT --- ---
    OSTROVAN: GTFO, pls?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    FIONOR: organismus si s tou špínou možná poradí hravě, ale moje psychika ne....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    znova se všem omlouvam za OT, ale prostě mě to nedá abych neodpověděl....
    ukončeme tuhle diskuzi
    SWT
    SWT --- ---
    OSTROVAN: Jsi cíťa, OT a troll ... nestačilo to už? Divím se, že už dávno neležíš na epidemiologii ...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MAGE: takže ti nevadí, že jíš třeba kebab, kterej na sobě má kožní buňky, mastnotu a bakterie toho prodejce? kterej se celej den rejpe v nose, uhlazuje si mastný vlasy, škrábe se na prdeli a pak ti stejnejma rukama nandá maso do placky.... mě to teda připadá jako pěknej hnus
    MAGE
    MAGE --- ---
    OSTROVAN: protože k tomu není co? protože k tomu není důvod.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MAGE: účel rukavic je ten, že jsou jednorázový.. chceš se podrbat na koulích? sundej si je a pak si vem nový.... fakt nechápu, že to ještě dneska neni standart.... stejně tak to antibakteriální mejdlo...
    MAGE
    MAGE --- ---
    OSTROVAN: a co si jako pomůžeš když bude mít rukavice? stejně když se podrbe na frňaku tak to budeš mít na těch rukavicích. Pokud si myješ ruce několikrát do hodiny tak asi vyhledej lékařskou pomoc. BTW jedna z nejlepších ochran je přirozený mastný film který si dělo samo produkuje a ty ho tim častým mytím jen narušuješ.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    nějak v té vaší sanitárně-epidemiologické debatě postrádám vtip, hoši...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    sorry všem, že jsem tu zaved takový OT, ale opravdu to nemyslim trollovacim způsobem, prostě jsem se musel vyjádřit
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MAGE: omg, umejt si ruce před směnou... jednou... to je fakt výhra... každej se občas poškrábe na nose, promne si oko, nebo se otře o zástěru.... nevim no, asi jsem fakt divnej já, že mi to vadí.... osobně si myju ruce několikrát do hodiny antibakteriálnim mejdlem a pokažý mi to trvá tak pět minut... a to nedělam ani v potravinářskym průmyslu....
    MAGE
    MAGE --- ---
    OSTROVAN: No to větší problém je mít třeba jedno prkénko na maso a zeleninu, nebo obojí zpracovávat jedním nožem. Pokud si před směnou umyje ruce a šahá jen na jídlo (nechodí zametat, neochodí na pokladnu) a pokud není infekční tak ti nic nehrozí.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    LODBROG: Je rozdíl sahat na syrový suroviny, který se potom uvaří a upečou a je něco jinýho sahat už na hotovej výrobek, kterej si člověk potom strká do pusy....
    Ale je to jedno, očividně jsem tu za debila, protože se štítim jíst u mekáče, no tak do mě...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LODBROG: Kdyz uz jsme takhle off topic, tak kamarad Korejec, co ma v Praglu sushi hospodu povidal, ze jej jednou nevzali do prace, protoze mel bryle a bylo nebezpeci, ze si je mimodek na nose rukou posune. Celou smenu musi mit ruce na sushi prkenku polozene a nesmi se dotknout niceho jineho. To by se to panecku v mekaci aplikovalo.
    MAGE
    MAGE --- ---
    SIRIEN: Protože tam na ně lidi vidí =)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SNIPERCZ: Někteří kuchaři si neumí umýt ruce, když vylezou ze záchodu, ale to už je taky jiný příběh :P
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LODBROG: já si nestěžuju, já s Tebou vcelku souhlasim. Ses jen ptal, kde na to rukama nesahaj, tak sem Ti napsal místa u kterých si vybavuju, že se tam používaj igelitový rukavice...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SIRIEN: V prodejně v pekařství taky mívaj rukavice, protože zároveň šahaj na prachy.
    Ale ve výrobě, kde saháš jen na to jídlo je to nesmysl - stačí si ty ruce na začátku směny umejt.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LODBROG: Express sandwich určitě, Subway, co se pamatuju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam