• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    SIRIEN: Odkdy je muslim rasa?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    UNDERWORLD: nádhera!
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    ALCATOR:
    BOD:
    MINERWA:
    jsem gay, jsem gay, ja jsem teplej, bud taky gay
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HABEAL: ...dlouhé nudné a nezáživné vysvětlování kulturně-etnických národnostních stereotypů... ...takže proto se dělají vtípky na muslimy a zoofilii s pasteveckými zvířaty, podobně jako na blondýnky a hloupost nebo na židy a lakomost.
    bisexuál - má dvě sexuální orientace naráz; vtip spočívá v záměně homo/heterosexuální duality za dualitu dvou typů domácího zvířectva.

    ano, je to rasistický vtip, ne, nemusíš se mu smát, ne, nic víc v tom nehledej.
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    I don't get it...

    Jak se říká muslimovi, který má kozu a ovci?
    ...
    ...
    ...
    ...

    bisexuál
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    BOD: Patrně myslíš racka Livingstona z románu od Richarda Bacha?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BOD: to ti nedaruju, super, už se mi nechce spát, nejdřív mě to nalákalo a říkám si, vždyť nejsou tak hrozný, holky moje, no ale asi 15. příspěvek psala nejspíš fanynka red dwarfu (kouše nehty na nohou) masakr prostě, a pak to jde z kopce...
    ALCATOR: děkuju, splněno :)
    BOD
    BOD --- ---
    NIS: creeper je vybuchující postavička ze hry minecraft, hráčům často zničí co postaví. ve vtipu prostě nedělá co má, něco jako racek z románu od Livingstona
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA:
    MINERWA:

    Jedná se o reakci na nový "fenomén" stránek s přiznáními. Klučina jde na stránku "Přiznání holek", čeká tam nějaké vzrušující pikošky, ale dočte se věci, které mu natolik zpřehází jeho nahlížení na ženy jako formu života, že pak nemůže hrůzou usnout.

    Chceš-li proniknout do tématu více, budeš holt muset zatnout zuby a splnit si domácí úkol, jeho zadání najdeš v reakcích těch, kdo odpovídali na PRAASHEKův dotaz na to samé:
    [ PRAASHEK @ Poznej vtip + jejich vysvetleni ]
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    trolling lvl: minerwa
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    asi blbá diskuze, bych chtěla, abyste mi vysvětlili ten vtip, ho nechápu....., vy jste asi odborníci, poraďte, dík .)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NIS
    NIS --- ---
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: taky na něj dlabu, ale mám tam pár fake účtů pro nahodilé případy kdy se chci mrknout na něco, co někdo odkáže...
    TERKA_ORANGE odcitovala ty... hodně snesitelnější, myslim.
    TERKA_ORANGE
    TERKA_ORANGE --- ---
    PRAASHEK: taky si myslim, ze je vetsina smyslena, bohuzel nebo bohudik?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam