• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAGE: Jj, o tom vím. Ale je něco novýho, co by vysvětlovalo to modrý a červený autíčko?
    MAGE
    MAGE --- ---
    SALVATOR: janoušek, bouračka...
    VEENA
    VEENA --- ---
    MATHES: Mám pocit že P je "přítomno" protože vedle je A/N jako Ano a Ne :)

    Takže je vtip v TOPSTAR? ... aha
    MATHES
    MATHES --- ---
    VEENA: topstar hlasovalo 34 pro a 34 proti
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    VEENA: Původně jsem taky nechápal, jak se na tu tabuli dostal nápis TOPSTAR, ale pak jsem si uvědomil, že to je jejich pracovní zkratka pro TOP09 a Starostové ;)
    MIC
    MIC --- ---
    VEENA: hádám že popis strany "TOPSTAR"
    VEENA
    VEENA --- ---
    [ TOM_TOM @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] politiku nesleduju, takže ... co tam nevidim?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARVIE: THX_1138 a navazující
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Byla v kanade nejaka trychtyrova aferka?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ALARIK: ba právě naopak, podle popisku tohle funguje na všechny, jen ne na reginalda
    BOD
    BOD --- ---
    ALARIK:
    South Park: OSCAR NOMINATED Blame Canada Song and Video HD + LYRICS - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=DBpgcZ1zYJs
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nedroid je občas dost dada. Přijde mi, že v tom hledáte víc, než v tom je.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: (THX_1138) Kanada - hokej - trumpetky (nevim, tipuju)
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    OSTROVAN: protože nikoho nikdy nemůže zajímat trychtýř natolik, aby takhle ztratil pozornost - jenom kanaďana... já nevim, třeba je v tom něco hlubšího, ale určitě vim, že pokud ty stripy dělá nějakej amík, tak je to strefování se do kanaďanů..
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    ALARIK: proč zrovna trychtýř?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    THX_1138: naráží to imho na to, že si z nějakýho důvodu všichni dělaj děsnou prdel z kanaďanů... víc v tom nevidim..
    BOD
    BOD --- ---
    VEENA: to jsem tušil:) dík
    VEENA
    VEENA --- ---
    BOD: Asi to tu někdo rozvede lépe, ale matně vím, že v budhismu dosáhneš nejvíce, když máš nic. No a v televizi bylo nic, tak proč se na to nekoukat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam