• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: skupinu abba?
    neznam
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: to si pamatuju, tohle jsou začátky jeho kouzelnického umění - zvali si ho občas i na oslavy pro děti. ale moc to nevynášelo, rozneslo se totiž, že děti pořád zakládaly skupinu abba a už to začalo být neúnosné
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    FATBOZZ: Takže nejen vojevůdce a filantrop, on to byl ještě sportovec... No, takovejch lidí je dneska málo...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    OSTROVAN: volejbalový podání
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    BLOODRAT: No, to mě fakt štve. Asi vůbec neusnu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Po tvých třech postech, jmenovitě - OSTROVAN, OSTROVAN, OSTROVAN - ztrácím potřebu ti cokoliv vysvětlovat.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    BLOODRAT: Když jsi tak chytrej a tohle je vysvětlování vtipů, tak mi vysvětli tenhle:

    Bylo to v internetovejch humorech, ale já tam ten humor nějak nevidim.... Prosím, pouč mě.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Obvious troll is obvious.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Ok, A+B je správně. Banhammer pls.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    BLOODRAT: Normálně se ptam... že o tom Hitlerovi se hodně mluví....
    Jako našel bych si to na googlu, ale neumim anglicky... Taky vim, že babička ho třeba nemá ráda, ale nějak nechápu proč, dyť prej posílal lidi normálně do lázní a na tábory, aby měli kde přečkat válku....
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OSTROVAN: Trollíš podle návodu z Bravíčka, nebo předvádíš nějaký druh internetové metaidiocie, který jsem nepochopil?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: Taky jsem čet, že neměl moc rád židy...
    To jako teda nemoh jíst něco jinýho?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: nejen voje
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Já prostě ty vtipy s panem Hitlerem nějak nechápu....
    Kdo to vůbec byl? Je směšnej ten jeho knírek, nebo to že má na většině fotek křeč v pravý ruce?
    Na googlu mi to našlo, že šlo o nějakýho německýho vojevůdce nebo co...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak pravda je, že pokud v čemkoli kdokoli vidí Hitlera, nemýlí se a není potřeba vysvětlovat
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    PRAASHEK: pokud v tom viděl Hitlera a Red Meat nezná (?), tak to logiku má :) Od toho tu tenhle klub je.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně hlavně nedochází, jak může někdo žádat o vysvětlení tohohle humoru
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ADZI: to už je podruhé, co tento obrázek na nyxu vidím. A popravdě řečeno jsem…překvapen. Protože tenhle konkrétní (sic!) jsme dělali s kamarádem ještě na základní škole (nejedná se tedy o překlad originálu) před více jak 10 lety, kdy se nám o internetu mohlo jen zdát. Bylo to v době, kdy jsem asi poprvé četl nějaký ten Red Meat strip a v rámci možností mého tehdejšího vývoje jsem byl jeho „poetikou“ (viz FIONOR) ohromen. Zhruba ve stejné době jsem začínal koketovat s grafikou a v té době jsem také v sešitu spolužáka (s přezdívkou Nameless) četl onu ztvárněnou myšlenku. Spojení pak bylo logickým vyústěním. Tehdy jsme se tomu zasmáli, avšak drsnou, netoliko vtipnou dohrou je, že autor myšlenky, pokud jsou mé informace správné, se v pozdějších letech pokusil o sebevraždu (naštěstí neúspěšně). Ha ha. Tolik asi trochu obšírnější vysvětlení. Předpokládám, že stačí.

    Každopádně tedy zírám, co vše internet nevytáhne a nezrecykluje.

    HAWKS
    HAWKS --- ---
    aha, o tomto jsem slysel a tusil spojitost, ale nevedel o tom ukulele
    diky
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JOSE_MAT: ve zkratce ... otec a syn hráli na ukulele ... američan byl synovec matky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam