• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: aha, on vzdává čest, já myslel, že se drží za srdce a kontroluje, jestli z těch dvou idiotů nedostal infarkt...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Turista ve žlutém vzdává čest vlajce US of A a jeho ironické přehrávání naznačuje vztah k hamburgerovému patriotismu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: nevim, jestli tam je něco jinýho (ani jsem nehledal), ale ty dva tlustý amíci s taškou (nejspíš burgerů) zabalený do hadrů v barvách americký vlajky mi přijdou jako dost černej humor sami o sobě.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BESH: Zrovna s tim sem du...
    ADZI
    ADZI --- ---
    PRAASHEK: No protože ten red meat neznám tak jsem se dotázal, protože toho cápka co jsem měl za Adolfa jsem viděl už XXXkrát :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a když už nemáte co říct neříkejte nic...
    SWT
    SWT --- ---
    PRAASHEK: A když nemáte párek, tak tam dejte okurku ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWT: když chceš hamburgr, dej si párek!
    SWT
    SWT --- ---
    SWT: pozn.: * do Ikey nechodím, protože to mám velmi z ruky ...
    SWT
    SWT --- ---
    VEENA: Do Ikey nechodím, takže se ke mě dostaly až z internetu vozíky. S taškama je to samozřejmě úplně stejně kuriózní (ne nutně vtipný). Proč někdo na ty internety nedal už ty tašky ti bohužel nepovím. Nicméně se přiznám, že věta "Líbí se vám [A]? Kupte si [X]!" se mi zatím neomrzela a pobaví vždycky :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    SWT: Přitom už odjakživa používá IKEA tu samou hlášku u modrých a žlutých tašek ... tak já asi nechápu proč je to najednou s vozíkem vtipný :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PRAASHEK: promin, cimrmana neznam.

    TAUMATAWAKA: diky!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VECTOR: běž do prdele
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ?

    Chuck Norris kope do zloducha.
    Jde kolem Cimrman, chvíli se na to dívá a pak zvolá:
    Chucku, nebylo by to lepší s otočkou ???
    MATHES
    MATHES --- ---
    SWT: posledni dobou mam tendenci hledat ve vsem slozitosti. diky :)
    SWT
    SWT --- ---
    MATHES: Žlutý jsou na zapůjčení pro transport krámů po krámě, modrý jsou na prodej. Kurióznost výroku "Líbí se Vám [něco]? Kupte si [něco jiného]!" doufám vysvětlení nepotřebuje.
    MATHES
    MATHES --- ---
    BDOWN: ah, diky.

    jsem dneska nejakej pomalejsi, takze mam dalsi

    [ VIDLICKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam