• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MATHES
    MATHES --- ---
    BDOWN: ah, diky.

    jsem dneska nejakej pomalejsi, takze mam dalsi

    [ VIDLICKA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    baby molester - baby mole ester
    MATHES
    MATHES --- ---
    [ NECRO_BUTCHER @ Nejlepší hlášky, hlody a kecy ]

    je v tom neco vic nez krtek / znaminko?
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    PRAASHEK: bože, zavolejte profíka. Řezník má lepší rýmy.
    VEENA
    VEENA --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: srsly, you are making them angry - and you know they never liked you anyway.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    DO_IT: jé, dvě kočky vyhodí jinou kočku z okna... to jsi fakt vystihnul celýho Hitlera..
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: jo, jsem jenom údržbář... když nějakej kotel nemá tu správnou výhřevnost, taky v roštech zůstává spousta nespalitelnejch zbytků, semtam je potřeba to celý rozmontovat a vyčistit, protože ta špína prostě nerada hoří a musíme jí drbat kartáčema z odpadovejch mřížek...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: to je ale příliš vulgární. nikdy jsem černé čuráky nekouřil jinak, než plynem ve skleníku. nicméně na sprchách se prý pracuje, snad jsi jeden z dělníků
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: hm, tak jako rap (nebo hiphop, nevidim rozdíl) s tim běž do hajzlu kouřit černý čuráky....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: jo přesně. ale naštěstí jsou tu zhudebněné toulky českou pro rusaki dobry minulostí

    Sharkass - Adolf Hitler
    https://soundcloud.com/brumbalek/sharkass-adolf-hitler
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: myslíš ty švédy, co maj hudbu jak flašinet furt dokola a ty dvě ženský jsou tak asexuální, že by je obskákal jenom neandrtálec?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PRAASHEK: skupinu abba?
    neznam
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OSTROVAN: to si pamatuju, tohle jsou začátky jeho kouzelnického umění - zvali si ho občas i na oslavy pro děti. ale moc to nevynášelo, rozneslo se totiž, že děti pořád zakládaly skupinu abba a už to začalo být neúnosné
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    FATBOZZ: Takže nejen vojevůdce a filantrop, on to byl ještě sportovec... No, takovejch lidí je dneska málo...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    OSTROVAN: volejbalový podání
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    BLOODRAT: No, to mě fakt štve. Asi vůbec neusnu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Po tvých třech postech, jmenovitě - OSTROVAN, OSTROVAN, OSTROVAN - ztrácím potřebu ti cokoliv vysvětlovat.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    BLOODRAT: Když jsi tak chytrej a tohle je vysvětlování vtipů, tak mi vysvětli tenhle:

    Bylo to v internetovejch humorech, ale já tam ten humor nějak nevidim.... Prosím, pouč mě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam