• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    FATBOZZ: hm, a proto to má padesát plusů?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    OSTROVAN: slunicko,leto umrelo... neni hezky pocasi uz nejakdy ten den
    VEENA
    VEENA --- ---
    DA_NIELA: Protože může.

    Tyhle surrealistický vtipy nesmíte chtít vysvětlit ...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Třeba zvládá obojí najednou...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: aha, on vzdává čest, já myslel, že se drží za srdce a kontroluje, jestli z těch dvou idiotů nedostal infarkt...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SHEALA: Turista ve žlutém vzdává čest vlajce US of A a jeho ironické přehrávání naznačuje vztah k hamburgerovému patriotismu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SHEALA: nevim, jestli tam je něco jinýho (ani jsem nehledal), ale ty dva tlustý amíci s taškou (nejspíš burgerů) zabalený do hadrů v barvách americký vlajky mi přijdou jako dost černej humor sami o sobě.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BESH: Zrovna s tim sem du...
    ADZI
    ADZI --- ---
    PRAASHEK: No protože ten red meat neznám tak jsem se dotázal, protože toho cápka co jsem měl za Adolfa jsem viděl už XXXkrát :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a když už nemáte co říct neříkejte nic...
    SWT
    SWT --- ---
    PRAASHEK: A když nemáte párek, tak tam dejte okurku ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SWT: když chceš hamburgr, dej si párek!
    SWT
    SWT --- ---
    SWT: pozn.: * do Ikey nechodím, protože to mám velmi z ruky ...
    SWT
    SWT --- ---
    VEENA: Do Ikey nechodím, takže se ke mě dostaly až z internetu vozíky. S taškama je to samozřejmě úplně stejně kuriózní (ne nutně vtipný). Proč někdo na ty internety nedal už ty tašky ti bohužel nepovím. Nicméně se přiznám, že věta "Líbí se vám [A]? Kupte si [X]!" se mi zatím neomrzela a pobaví vždycky :)
    VEENA
    VEENA --- ---
    SWT: Přitom už odjakživa používá IKEA tu samou hlášku u modrých a žlutých tašek ... tak já asi nechápu proč je to najednou s vozíkem vtipný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam