• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    RAINBOF: to je prostě sojový vtip (po vzoru sojové maso - divná náhražka bez chuti a zápachu, kterou konzumují s nadšením lidé alternativně myšlenkově naladění).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAINBOF: budeš muset přijít na mé autorské čtení, tam třebas pochopíš. ale mám i další vypečené historky. tu máš jednu z nich

    Přijde takhle jednou (možná i vícekrát) Hitler domů a konečně se převlékne do svých oblíbených hnědých tepláků (bylo to ještě na začátku třicátých let) a zapne si televisi. Tam zrovna dávají jeho oblíbený pořad. Hitler si pořad užije a v nastálém zmatku se mu podaří utéct. Utéct myšlenkami někam, kam ani Maus nepronikne. A bodejť by pronikal, když penetrace na ono místo je umožněna pouze myšlenkám páně Hitlera. Však Maus byl částečně tvořen myšlenkami Adolfa Hitlera. Esence tanku tedy mohla být přítomna i minula. Hitlerovi to bylo jedno. Stejně by mačetou rozsekal každou příchozí materii nebo filosofii. A tak to jde den za dnem.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    vtipný natom asi je že je tam hitler, mein kampf a ferda mravenečník..............comedy gold :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: dobře pokud je to vtipný řekni CO na tom je vtipnyho (pokud jsi si nevšiml toto je sekce kde vtipy vysvětlují)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já to chápu. nechápu, co na tom nechápete. prostě anekdota. a bojte se, neb až mi vyprší RO, bude jich víc
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    RAINBOF: nechápeš to správně, neni to vtipný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FIONOR: pomáhat na internetech se nevyplácí, to už ví i michal kolesa s věrou pohlovou v náručí a radovanem kalužou ve zpětném zrcátku
    VEENA
    VEENA --- ---
    FIONOR: Tak promiň, tady máš nanuka.
    SWT
    SWT --- ---
    PATISLAV: Paradoxně prej tyhle věci se na klacíky dávaj (jiný text), princip vtipu na klacíku je, že nejdřív vidíš jen tu část, co kouká ven, a pak až odpověď.
    SWT
    SWT --- ---
    VEENA: No way, je to čistě jak píše PATISLAV. Tohle je zbytečnej přídavek ke spoustě vtipů ...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: já bych řekl, že v tom bude hrát roli i to, že postavička je překvapená tím, že se podobně nekorektní vtip dočetla na klacíku od nanuku.
    VEENA
    VEENA --- ---
    PATISLAV: Neřekl bych ... spíš v tom vidim něco jako "moment, takže sníst člověka je v pořádku?" nebo něco takovýho ...
    SWT
    SWT --- ---
    Pravděpodobně navázáno na dnešní zatčení Jany Nagyové.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    VEENA: protože to předtím nepochopil, myslel si, že je řeč o zelenině, a tvářil se přihlouple.
    VEENA
    VEENA --- ---
    FIONOR: Thx captain obvious. Ale mám pocit, že otázka směřuje na to proč mu zatrnulo až po pár sekundách ... a vlastně proč mu zatrnulo.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam