• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RIVEEK: to už je otázka pro detektiva lidských myslí alias někoho se zbraní v ruce a odhodláním v srdci
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    PRAASHEK: nechápu, prosím vtip vysvětlit.
    nebo snad vtipnost spočívá v tom, že nejprve přisílíbíš, že se Piskvorovi nic nestane (PRAASHEK)a v zápětí to popřeš prohlášením, že stát se může komukoliv cokoliv
    (PRAASHEK) ? Pořád ten vtip nechápu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a stát se může komukoliv cokoliv, to tvrdil už Hitler nebo Dalajláma, teď si nejsem jistej, ti dva se mi furt pletou (do života)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISKVOR: šmankokote dyť já vim, si dělám legraci alias vtip :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PRAASHEK: http://trolejbus.com/stier/ - poněkud kamenný humor inspirovaný sovětským seriálem Sedmnáct zastavení jara. A co by se mi zhruba mělo stát?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISKVOR: to nechápu :( vysvětli to pls a nic se ti nestane
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PATISLAV: no ja nejsem zmlsanej pointu nevidim.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PATISLAV: Sám jsi zmlsaný, pomyslel si Stierlitz.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Podle mě to vtip je. Jenom jsou už všichni zmlsaní a myslí si, že vtip musí mít nutně třeskutou pointu. Dřív to tak nebývalo. Stačí nahlédnout třebas do starých Dikobrazů!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    STARE_CASY: přečti si někdy nějakou ruskou pohádku a třeba uzříš světlo světa v jiné barvě
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: podivej, pokud vtip nemá těžiště v příběhu ale v interpretaci tak v textovejch vtipech nemá co dělat. pokud jsi za to dostal RO tak se nemohu zbavit dojmu že oprávněně.

    Textový vtip je vtip který je vtipný "i" (nebo aspoň) napsaný. Pokud není, je to něco jiného! Ale ne vtip.
    hm ?

    Ale dobrali jsme se k tomu že to fakt neni vtip. no autorský čtení bych dal :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    RAINBOF: to je prostě sojový vtip (po vzoru sojové maso - divná náhražka bez chuti a zápachu, kterou konzumují s nadšením lidé alternativně myšlenkově naladění).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAINBOF: budeš muset přijít na mé autorské čtení, tam třebas pochopíš. ale mám i další vypečené historky. tu máš jednu z nich

    Přijde takhle jednou (možná i vícekrát) Hitler domů a konečně se převlékne do svých oblíbených hnědých tepláků (bylo to ještě na začátku třicátých let) a zapne si televisi. Tam zrovna dávají jeho oblíbený pořad. Hitler si pořad užije a v nastálém zmatku se mu podaří utéct. Utéct myšlenkami někam, kam ani Maus nepronikne. A bodejť by pronikal, když penetrace na ono místo je umožněna pouze myšlenkám páně Hitlera. Však Maus byl částečně tvořen myšlenkami Adolfa Hitlera. Esence tanku tedy mohla být přítomna i minula. Hitlerovi to bylo jedno. Stejně by mačetou rozsekal každou příchozí materii nebo filosofii. A tak to jde den za dnem.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    vtipný natom asi je že je tam hitler, mein kampf a ferda mravenečník..............comedy gold :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: dobře pokud je to vtipný řekni CO na tom je vtipnyho (pokud jsi si nevšiml toto je sekce kde vtipy vysvětlují)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já to chápu. nechápu, co na tom nechápete. prostě anekdota. a bojte se, neb až mi vyprší RO, bude jich víc
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    RAINBOF: nechápeš to správně, neni to vtipný
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FIONOR: pomáhat na internetech se nevyplácí, to už ví i michal kolesa s věrou pohlovou v náručí a radovanem kalužou ve zpětném zrcátku
    VEENA
    VEENA --- ---
    FIONOR: Tak promiň, tady máš nanuka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam