• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SHEALA: asi to bdue nejaky odkaz na

    Jimi Hendrix Sets Guitar On Fire at Monterey Pop Festival 1967 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Z4QghNBwyt8


    tady na obrazku hori zrejme nejaky sampler pad, coz je moderni hudebni nastroj pro dje. ale celkove ten vtip taky nechapu.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MAKROUSEK: jako říkal jsem si že by to tak mohlo být, ale myslel jsem, že v tom bude hlubší pointa

    THE_BALROG: dík!
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PHOBOS99: To, co je napsane tlustym pismem se presne rika i dnes, po vice nez 100 letech. Akorat namisto o dopisech se to rika o twitteru a namisto novin se o internetu / facebooku.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já to chápu tak, že díky balonovýmu projektu bude internet tak všude a tak vlezlej, že si už člověk ani v klidu v přírodě nepřečte knížku.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Komiks xkcd 1226: Internet z balónu
    http://www.abclinuxu.cz/clanky/komiks-xkcd-1226-internet-z-balonu

    google a internet v balonu je mi jasny, ale nechapu stejne
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    LODBROG: Kéž by to byla pravda.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jo aha.
    Vtipné.
    Dík.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    LODBROG: Jako ze by chtel osukat svou ucitelku francouzstiny, ale nejde to.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    LODBROG: že by "kéž by byla pravda, že jsem jí byl nevěrný s mojí učitelkou francouzštiny"? :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    [ DJFRACTAL @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    DJFRACTAL --- --- 10:24:58 15.6.2013
    Mé děvče se chce se mnou rozejít, kvůli nevěře s mojí učitelkou francouzštiny... kéž by to byla pravda.


    Nechápu. To je narážka na nějaké politické dění, nebo co? Nebo je to o tom že se neví kdo byl komu nevěrnej?
    2MAN
    2MAN --- ---
    vysvětlil bych to celý asi tak, že Hitler je novodobej (?) Chuck... Jenže Áda se nesral s počítáním do nekonečna, spíš počítal židy ve sprchách
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATHEZ: protoze nyx :) posledni misto kde i cenzura netu chodi blejt.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHEZ: jako rekrut si teda pěkně vyskakuješ. odznáčky zrovna došly, nejsou kovy, ale tady máš fotografii mého kamaráda


    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    PRAASHEK: dostanu vodznak? čepici? nebo rovnou uniformu?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHEZ: a tak je to správně. vítej v klubu, právě jsi byl přijat
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ..což mě vede k myšlence, že pokaždý když je v tomhle auditku 20+ tak to neznamená že tady najdu deset fórů s deseti vysvětleníma, ale že tady banda vopičáků krmí bandu trolů a hitlera...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RIVEEK: to už je otázka pro detektiva lidských myslí alias někoho se zbraní v ruce a odhodláním v srdci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam