• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    VEENA: rofl, hlavně že ty zajímáš všechny....
    takový blbečkové mě tu na nyxu fakt baví... nikdo tě nenutí sem vůbec lézt, běž si na facebúček....
    VEENA
    VEENA --- ---
    OSTROVAN: Vítej v "Nikoho to nezajímá". Počet obyvatel: všichni.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    fakt nevim, koho jentak napadne vzít nějakej bezvýznamnej příběh o ještě bezvýznamnější muslimce a udělat z toho dlouhej a strašně nudnej komiks.....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    HARALD: lol, to že ten nevtipnej příběh o tý holce je pravdivej, se dozvídam až od tebe....
    ovšem tim spíš si myslim, že do kreslenejch stripů se to vůbec nehodí
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    KONOPASLIK: Masochista o ty hovadine premysli, misto aby na ni co nejrychleji zapomnel :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KONOPASLIK: masochysta jde úplně stranou, zatíněnej naprostou debilitou a hlavně nesmyslností celýho vtipu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KONOPASLIK: já bych hlavně řekl, že má problém s tím vtipem

    Cierny humor je dvanast deti v jednom kontajneri, morbidny humor je jedno dieta v dvanastich kontajneroch a absurdny humor je dvanast kontajnerov v jednom dietati...
    Alexis ©2004
    záhlaví [ Cerny humor az bestialitky~VTIPY, OBRAZKY, POVIDKY~CO SE NEHODI SVYM STYLEM DO NORMALNICH KLUBU=- ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    OSTROVAN: To je komix podle realnych udalosti o skutecne zijici holce.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    [ BIGHEAD @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]

    To, že je to napsáno s "y" je záměr a pointa toho vtipu (masochysta -> maso chystat -> dítě rozkrájet a umístit na deset míst současně), nebo je to jen shoda náhod a dotyčný má problém nejen s gramatikou, ale i s významem slova masochista?
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Tak jako vtípek o Hitlerovi se šikne vždy, ale když je tady [ Adolf Hitler ] , tak by se to mohlo směřovat tam.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    anebo jak zpívají. to je zas hodně přiblblý
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mně se líbí, jak ji střelí do hlavy. to je podle mě dost vtipný
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    OSTROVAN: Audítko se jmenuje "kreslené stripy". Proč tam hledáš vtip?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OSTROVAN: ale je pozorné, že se nejprve ujistíš tady, než autorku pošleš (IMO zaslouženě) doprdele :D
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OSTROVAN: Jednoduche. Kresleny strip nemusi byt vtipny. V tomhle pripade neni.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    nějak nechápu kde je ten vtip v tomhle... má to strašně moc plusů, takže to asi musí bejt k popukání...
    [ MILLY @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PRAASHEK: Potkáme (Hes)se jako veverky... Pásky přes árijské paže...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BURKHAR: tak já se tedy převtělím
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PRAASHEK: Ale v těle je tma, vždyť jsem ti to říkal...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    teď mi zrovna umřeli tři Hitleři ve FTL. shořela nám loď dayum!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PRAASHEK: Vudce tu sedi vedle me na kresle a opravdu na tebe mysli ... snad ti aspon piska v uchu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam