• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Do hajzlu. Nebýt. Vidim to tam, vím o tom a stydím se. Trochu.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LAUNCHER: Drahá redakce, já ale čas od času ráda předvedu, že uvařit umím. Ráda svého muže rozmazluju. Navíc jsem cvok na seznamy, ingredience nechybí, sporák mám elektrický, pálit není co, zranění nebývají - většinou se masakruji při cestě do dílny/kovárny.

    Auto nevlastním, stejně tak ani tu plastovou kartičku opravňující k uvádění stroje do pohybu. Tudíž střízlivá nemusím zůstat nikdy.

    Vzhledem k tomu, že jsem samostartovací (ale taky samozhasícnací) může být rozdíl mezi "neuvěřitelně nadržená" a "něco, co by se dalo označit za existus, nebít hrozivého chrápání" právě ta cesta zpátky domů.

    Nicméně vřele děkuji redakci za rady, můj popis nebyl líčením běžného rande, ale potvrzením faktu, že i mistr tesař se někdy utne, ale je důležité se umět svým chybám zasmát.

    S úctvou Vaše čtenářka.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ISCH: Vy se ptate, my odpovidame.

    Newbie level: Pokud ma byt rande "romanticka vecere", tak zasadne do restaurace. Nema smysl riskovat vsechny ty problemy - chybejici zasadni ingredienci pocinaje a horicimi vlasy od plynoveho sporaku konce.

    Advanced level: Protejsek vyzvedneme u ni / u nej a do restaurace ji / jej privezeme hezkym a hezky uklizenym autem. Krome jinych benefitu toto zaroven poskytuje snadnou vymluvu, proc se ma priopit protejsek a ty musis zustat strizlivy(a).

    Pro level: Pokud se schyluje k zasunu, poprosit v restauraci o zabaleni moucniku sebou a odvezt si je i s protejskem zpatky domu.

    Za celou redakci Ti prejeme prijemnou zabavu a nezapomen, randeni je hlavne o tom, aby sis to poradne uzil(a).
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    OTAKAR: hm asi ho v dětství zneužívala matka
    ISCH
    ISCH --- ---
    RAINBOF: Hele z mýho pohledu je to ukázkový rande (symbolicky vyhnaný do extrému).
    Uklidim, crcám se s nějakým servírováním. Přijde (v mým případě je to chlap, tady gumová panna - bohužel se občas stane, že IQ obou by se dalo srovnat - či by z toho tam panna vyšla možná ještě jako vítěz) - když mu naleju pití, tak to samozřejmě rozleju jako to čuně všude okolo.
    Crcám se s jídlem, který mě v polovině začně iritovat tím, že je to složitý - nandám jemu (aby se poměl) a sobě jen tak na oko. A ačkoliv je to lahůdka, tak to vypadá hnusně/nedodělaně/cokoliv. On se v tom pak camrá, že bych mu to nejraději narvala až do krku a polila ho tím, co jsem mu před chvílí nalila.
    Když místo toho stihnu nalejt sebe (abych se uklidnila) může dojít i k dost podivnejm praktikám...

    Ale asi mám prostě jen bujnou fantazii... :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REFALLENONE: přijde vtipný už ten ilustrační obrázek, člověk fakt čeká, že tam bude romantická večeře :) a je tam toho mnoho
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    RAINBOF: Je to prostě dada. Kameňák. Vtipný (to ještě nemusí znamenat humorný) je to svou absurditou, nečekanými zvraty a surrealistickou symbolikou.
    Další rozměr to dostává v kontextu. Na YT jsou tisíce videí s "how to" tématikou. Představ si, že hledáš návod na otevření kokosáku a najdeš tohle.
    Určitý druh humoru vyplývá právě z jeho nepochopení. Andy Kaufmann by povyprávěl:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAINBOF: zatím nešilhám
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: to je skvele vysvetleni. ty jsi se zrejme nikdy nedival "vedle" :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale je fakt, že pokud se někdo ptá, co je na tom humorné, tak to asi nepochopí nikdy. já se u toho smál jak houpací kůň
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (pomoc :D)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: dobre. v cem presne spociva ten vtip ten vtipnej okamzik. prijde mi to silne primitivni prestoze vidim kontrasty i paralely nevidim v tom ten humor.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě je to obojí dost vtipný. u mě to hraničí skoro s genialitou :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    RAINBOF: Aha, tak holt asi člověk musí být trochu úchyl, aby ho to pobavilo. Mně to totiž přijde zábavný dost a úchyl trochu budu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTAKAR: no a toto ale je stejna kravina. neni to ani usmevny.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    RAINBOF: Chlapík má, řekněme, nevšední smysl pro humor. To, cos nahodil je zrovna vyloženě slabší. Zkus třeba tohle:
    How To Crack Open a Coconut - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=M0S8RlFuaVo
    MIC
    MIC --- ---
    RAINBOF: vůbec nic, je to trapná úchylárna
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    How To Take a Girl on a Date - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=G8jhntkcrNo


    co je na téhle úchylárně vtipné ?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALARIK: já nevim, je to docela vidět ne?
    YNOR
    YNOR --- ---
    PRAASHEK: sám si hitleroseksuelně zaměřen
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALARIK: to se pozná jsi-li heteroseksuelně zaměřen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam