• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ISCH
    ISCH --- ---
    RAINBOF: Hele z mýho pohledu je to ukázkový rande (symbolicky vyhnaný do extrému).
    Uklidim, crcám se s nějakým servírováním. Přijde (v mým případě je to chlap, tady gumová panna - bohužel se občas stane, že IQ obou by se dalo srovnat - či by z toho tam panna vyšla možná ještě jako vítěz) - když mu naleju pití, tak to samozřejmě rozleju jako to čuně všude okolo.
    Crcám se s jídlem, který mě v polovině začně iritovat tím, že je to složitý - nandám jemu (aby se poměl) a sobě jen tak na oko. A ačkoliv je to lahůdka, tak to vypadá hnusně/nedodělaně/cokoliv. On se v tom pak camrá, že bych mu to nejraději narvala až do krku a polila ho tím, co jsem mu před chvílí nalila.
    Když místo toho stihnu nalejt sebe (abych se uklidnila) může dojít i k dost podivnejm praktikám...

    Ale asi mám prostě jen bujnou fantazii... :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REFALLENONE: přijde vtipný už ten ilustrační obrázek, člověk fakt čeká, že tam bude romantická večeře :) a je tam toho mnoho
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    RAINBOF: Je to prostě dada. Kameňák. Vtipný (to ještě nemusí znamenat humorný) je to svou absurditou, nečekanými zvraty a surrealistickou symbolikou.
    Další rozměr to dostává v kontextu. Na YT jsou tisíce videí s "how to" tématikou. Představ si, že hledáš návod na otevření kokosáku a najdeš tohle.
    Určitý druh humoru vyplývá právě z jeho nepochopení. Andy Kaufmann by povyprávěl:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RAINBOF: zatím nešilhám
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: to je skvele vysvetleni. ty jsi se zrejme nikdy nedival "vedle" :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ale je fakt, že pokud se někdo ptá, co je na tom humorné, tak to asi nepochopí nikdy. já se u toho smál jak houpací kůň
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (pomoc :D)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: dobre. v cem presne spociva ten vtip ten vtipnej okamzik. prijde mi to silne primitivni prestoze vidim kontrasty i paralely nevidim v tom ten humor.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    podle mě je to obojí dost vtipný. u mě to hraničí skoro s genialitou :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    RAINBOF: Aha, tak holt asi člověk musí být trochu úchyl, aby ho to pobavilo. Mně to totiž přijde zábavný dost a úchyl trochu budu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTAKAR: no a toto ale je stejna kravina. neni to ani usmevny.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    RAINBOF: Chlapík má, řekněme, nevšední smysl pro humor. To, cos nahodil je zrovna vyloženě slabší. Zkus třeba tohle:
    How To Crack Open a Coconut - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=M0S8RlFuaVo
    MIC
    MIC --- ---
    RAINBOF: vůbec nic, je to trapná úchylárna
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    How To Take a Girl on a Date - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=G8jhntkcrNo


    co je na téhle úchylárně vtipné ?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALARIK: já nevim, je to docela vidět ne?
    YNOR
    YNOR --- ---
    PRAASHEK: sám si hitleroseksuelně zaměřen
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALARIK: to se pozná jsi-li heteroseksuelně zaměřen
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    GARBAGE: jak víš, že to jsou tři holky?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ALARIK: hm.. jdou tam tři holky.. taky takhle ve sněhu někdy ťapu a jsem střízlivá, tak mi to moc vtipný nepřišlo, ale dík
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    GARBAGE: levá dráha stop je evidentně od někoho dost ožralýho...ono asi i ty dvě další nejsou úplně rovně.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam