• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: to mel byt spis povzdech...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: no jestli tvůj smysl pro humor je psát pod očividně debilní videa že sou debilní, tak s tebou musí bejt srandy kopec...........
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jinak dada dokaze být hodne vtipný... tohle není
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ok, nemam smysl pro specialne pro tenhle hodne debilni humor, koukam, ze je toho na internetu mraky, takze se mame na co tesit...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: no ok, tak nemáš smysl pro humor kterej potřebuješ k tomu aby ti to přišlo vtipný, když to potřebuješ rozepsat......
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    no a na ucitelku jsem schopna napsat fakt hodne hrubek, takze mi nekrivdete jo :P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: pockej nejsme jedina, komu to neprijde vtipny... me zas prijdou vtipny jiny vecy, ale je pravda, ze mam nejradsi takovy ten suchy anglicky humor typu Hale&Pace...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: nojo ale ono to vtipný je jenom ty to nevidíš kvůli tomu co jsem tu naznačoval :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: ale pockej, ja nejsem zadnej suchar, jen jsem chtela podporit, ty co jim to neprijde vtipny :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: já tě nerozebírám, já jenom všem vysvětlil proč ti to nepřijde vtipný :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: to jako vazne :D? co to tu vedete za debatu bohajeho, dovolila jsem si poznamenat, ze me to taky neprijde vtipny a vy me tu zacnete rozebirat :D?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ja jsem mozna trochu devka, ale rozhodne ne tanecnice, to ani trochu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REFALLENONE: já ne.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GARBAGE: nj učitelka, kde ta by vzala smysl pro humor
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    REFALLENONE: ale ona je ucitelka tance
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GARBAGE: Každý jsme trochu děvče a trochu tanečnice :L
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    REFALLENONE: grantorino je devce, dokonce tanecnice :P
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GRANTORINO: Za to se nestyď, na tom není nic špatného. A kdyby se ti kvůli tomu někdo smál nebo tě urážel, vzpomeň si, že jsi kdo jsi a hlavně buď sám sebou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OTAKAR: v pohode, pripadam si taky jako idiot, pro me to neni ani vtipny ani surealisticky ani nevim no...
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Do hajzlu. Nebýt. Vidim to tam, vím o tom a stydím se. Trochu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam