• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: no ok, tak nemáš smysl pro humor kterej potřebuješ k tomu aby ti to přišlo vtipný, když to potřebuješ rozepsat......
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    no a na ucitelku jsem schopna napsat fakt hodne hrubek, takze mi nekrivdete jo :P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: pockej nejsme jedina, komu to neprijde vtipny... me zas prijdou vtipny jiny vecy, ale je pravda, ze mam nejradsi takovy ten suchy anglicky humor typu Hale&Pace...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: nojo ale ono to vtipný je jenom ty to nevidíš kvůli tomu co jsem tu naznačoval :))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: ale pockej, ja nejsem zadnej suchar, jen jsem chtela podporit, ty co jim to neprijde vtipny :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GRANTORINO: já tě nerozebírám, já jenom všem vysvětlil proč ti to nepřijde vtipný :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BDOWN: to jako vazne :D? co to tu vedete za debatu bohajeho, dovolila jsem si poznamenat, ze me to taky neprijde vtipny a vy me tu zacnete rozebirat :D?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ja jsem mozna trochu devka, ale rozhodne ne tanecnice, to ani trochu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REFALLENONE: já ne.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    GARBAGE: nj učitelka, kde ta by vzala smysl pro humor
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    REFALLENONE: ale ona je ucitelka tance
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GARBAGE: Každý jsme trochu děvče a trochu tanečnice :L
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    REFALLENONE: grantorino je devce, dokonce tanecnice :P
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GRANTORINO: Za to se nestyď, na tom není nic špatného. A kdyby se ti kvůli tomu někdo smál nebo tě urážel, vzpomeň si, že jsi kdo jsi a hlavně buď sám sebou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OTAKAR: v pohode, pripadam si taky jako idiot, pro me to neni ani vtipny ani surealisticky ani nevim no...
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Do hajzlu. Nebýt. Vidim to tam, vím o tom a stydím se. Trochu.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LAUNCHER: Drahá redakce, já ale čas od času ráda předvedu, že uvařit umím. Ráda svého muže rozmazluju. Navíc jsem cvok na seznamy, ingredience nechybí, sporák mám elektrický, pálit není co, zranění nebývají - většinou se masakruji při cestě do dílny/kovárny.

    Auto nevlastním, stejně tak ani tu plastovou kartičku opravňující k uvádění stroje do pohybu. Tudíž střízlivá nemusím zůstat nikdy.

    Vzhledem k tomu, že jsem samostartovací (ale taky samozhasícnací) může být rozdíl mezi "neuvěřitelně nadržená" a "něco, co by se dalo označit za existus, nebít hrozivého chrápání" právě ta cesta zpátky domů.

    Nicméně vřele děkuji redakci za rady, můj popis nebyl líčením běžného rande, ale potvrzením faktu, že i mistr tesař se někdy utne, ale je důležité se umět svým chybám zasmát.

    S úctvou Vaše čtenářka.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ISCH: Vy se ptate, my odpovidame.

    Newbie level: Pokud ma byt rande "romanticka vecere", tak zasadne do restaurace. Nema smysl riskovat vsechny ty problemy - chybejici zasadni ingredienci pocinaje a horicimi vlasy od plynoveho sporaku konce.

    Advanced level: Protejsek vyzvedneme u ni / u nej a do restaurace ji / jej privezeme hezkym a hezky uklizenym autem. Krome jinych benefitu toto zaroven poskytuje snadnou vymluvu, proc se ma priopit protejsek a ty musis zustat strizlivy(a).

    Pro level: Pokud se schyluje k zasunu, poprosit v restauraci o zabaleni moucniku sebou a odvezt si je i s protejskem zpatky domu.

    Za celou redakci Ti prejeme prijemnou zabavu a nezapomen, randeni je hlavne o tom, aby sis to poradne uzil(a).
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    OTAKAR: hm asi ho v dětství zneužívala matka
    ISCH
    ISCH --- ---
    RAINBOF: Hele z mýho pohledu je to ukázkový rande (symbolicky vyhnaný do extrému).
    Uklidim, crcám se s nějakým servírováním. Přijde (v mým případě je to chlap, tady gumová panna - bohužel se občas stane, že IQ obou by se dalo srovnat - či by z toho tam panna vyšla možná ještě jako vítěz) - když mu naleju pití, tak to samozřejmě rozleju jako to čuně všude okolo.
    Crcám se s jídlem, který mě v polovině začně iritovat tím, že je to složitý - nandám jemu (aby se poměl) a sobě jen tak na oko. A ačkoliv je to lahůdka, tak to vypadá hnusně/nedodělaně/cokoliv. On se v tom pak camrá, že bych mu to nejraději narvala až do krku a polila ho tím, co jsem mu před chvílí nalila.
    Když místo toho stihnu nalejt sebe (abych se uklidnila) může dojít i k dost podivnejm praktikám...

    Ale asi mám prostě jen bujnou fantazii... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam