• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADMIX: a jeste reboot?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PRAASHEK: unbook! a rebook!
    SWT
    SWT --- ---
    LAUNCHER: Abys nebyl zklamanej - OMG WTF nauč se česky máš tam chybu píše se "vidím" jak to proboha může někdo napsat vrať se na základku :)))))
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    LAUNCHER:
    Takže pokud to byl vtip, který MYSHAAK nepochopil

    Tak to sem vlastně patří
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    teď už zbývá jenom hromadný unbook nebo podobná taškařice
    MYSHAAK: drž piču
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PATEJL: paws - tlapy a cte se to stejne jako pause
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    LAUNCHER: a jestě k tomu ani jednou nenepoužil jméno vůdcovo. Z toho vyplívá že to nemohl být Praashek a jedná se o davovou halucinaci.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LAUNCHER: you mean an art?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MYSHAAK: Nejedna se o vtip jako takovy, ale Praashek te uspesne tzv. trolli. Sokujicim neetickym postem vyvolava v lidech touhu po spravedlnosti, projevujici se odsuzujicimi ci litostivymi reakcemi, pripadne vysvetlovanim nettiquette IDckum, ktere nejsou na Internetech tak uplne prvne. Jako opomenuti na strane ID Praashek vydim v tom, ze ve svem postu neudelal zjevnou pravopisnou chybu. Ale i tak - successful troll being sucessful.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    MYSHAAK: já si nebudu dávat do ignoru každýho joudu co musí všude psát koho si dává do ignoru, si ho tam dej a nemel o tom
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    BDOWN: OT:
    Já chápu, že internet, potažmo diskuzní fórum je otevřená zóna, ve které se dá krásně anonymně projevovat názor. Důležité ale je snažit se dodržovat nějaké zásady. Takže když se zrovna pohybuju v auditku "Poznej vtip", tak pokud jsem alespoň průměrně inteligentní, pochopím, že není vhodné se tu posmívat někomu, kdo nerozumí vtipu. Stejně jako v reálu nepoběžím do "XXL Shopu" nadávat tlusťochům. Pokud to někdo dělá, nevidím důvod, proč bych měl takového člověka dál sledovat. Stejně tak si můžeš ignorovat ty mě, je to otázka jednoho kliknutí...
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    MYSHAAK: rovnou si tam přihod i mě, protože takovýhle ignore-sračky nesnášim
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PRAASHEK: Je dobře, když se někdo takhle pěkně projeví, je pak snažší rozšiřovat ignore-list.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    karlak...karlak....karlaaak
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: nebo ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: drž piču
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ALCATOR:
    HERR_FLICK:
    omlouvám se.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HRAFNAIN: Prosím, přestaň. Tohle auditko je safe-haven pro všechny, kdo prostě určitý vtip nechápou. Když nemůžeš pomoct, tak alespoň neškoď.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HERR_FLICK:
    Humor – Wikipedia
    http://de.wikipedia.org/wiki/Humor
    verstehen Sie?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HERR_FLICK: Kontrast mezi z hlediska turisty (a čtenáře) absurditou situace (kůň a mluví) a z hlediska barmana šťastnou náhodou že natrefil zrovna na toho koně, co motorům rozumí.
    Barman se chová jako by se to stávalo běžně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam