• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    karlak...karlak....karlaaak
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRAASHEK: nebo ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ALCATOR: drž piču
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ALCATOR:
    HERR_FLICK:
    omlouvám se.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HRAFNAIN: Prosím, přestaň. Tohle auditko je safe-haven pro všechny, kdo prostě určitý vtip nechápou. Když nemůžeš pomoct, tak alespoň neškoď.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HERR_FLICK:
    Humor – Wikipedia
    http://de.wikipedia.org/wiki/Humor
    verstehen Sie?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HERR_FLICK: Kontrast mezi z hlediska turisty (a čtenáře) absurditou situace (kůň a mluví) a z hlediska barmana šťastnou náhodou že natrefil zrovna na toho koně, co motorům rozumí.
    Barman se chová jako by se to stávalo běžně.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ke?
    ALCATOR --- --- 11:31:48 10.10.2013 (+96)
    Turista kdesi v Nevadě nedodrží zásady a vyrazí si s půjčeným autem úplně sam do divočiny. Samozřejmě, auto se porouchá zrovna, když se rozhodl trochu odbočit od prašné cesty, a tak zoufale otevře kapotu a snaží se přijít na to, proč to nechce nastartovat.
    Kouká do toho už hodinu, zkouší ledacos, ale bez úspěchu.
    V tom vidí, jak kolem běží krásný černý kůň bez jezdce. Když je kůň kousek od něj, zařechtá cosi, co zní jako "Poklepej na svíčky!"
    Chlap, úplně tumpachovej - Mluvící kůň! - ale říká si, že za pokus nic nedá. Odkryje svíčky, na každou z nich poklepe, a k jeho údivu auto krásně nastartuje a on se bezpečné dostane zpátky do civilizace.
    Večer sedí v baru, zapíjí svůj zážitek a povídá barmanovi celou tu historku: Chcíplo mi auto kdesi v divočině, vůbec jsem nevěděl, co s tím, a najednou kolem běží takovej černej kůň a poradil mi, ať poklepu na svíčky. Tak jsem to udělal a vono to pomohlo! To je síla, co?"
    Barman pokýve hlavou a odpoví: "To jste měl kliku. Von tady totiž běhá i jeden bělouš, a ten autům vůbec nerozumí..."
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    UNDERWORLD: par prispevku pod tebou, je to spatne udelanej gif, kterej nebezi jako smycka.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    vono uz podle aspect ratia delal ten gif nejakej "umelec"
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Asi je tak nastavený:


    neb ose tua tam u nějakých prohlížečů objeví bugísek, že některé gify špatně interpretují. (Některé gify mají např. špatně nastavenou délku trvání jednotlivých framů a někde fungují a jinde moc ne.)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PATISLAV: I mě se přehraje jenom jednou, docela by mě zajímalo, proč.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: ehm, tak nic, z nějakého důvodu se mi nezopakoval gif a já viděl jen poslední frame :))
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Jakože mu uletělo letadlo? Nebo je tam něco třeskutějšího?
    [ ZURICI_BYK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tai (ta splhaci holka) je excentricka lesbicka a v soucasnosti pritelkyne Dory (te zamestnavatelky). Ten kluk (Dale) je novy zamestnanec (a zoufale po tom miste touzil). Fae (dalsi zamestnankyne, nyni nove manazerka, neni v tomto stripu) ho ruzne trapi (od klasickeho shazovani az po serm). Takze drobne zneuziti od pritelkyne zamestnavatelky (jako splhadlo) je jen jedna z dalsich udalsti na novem miste.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MARWIN_KOVAREX: jojo, to je slang jak prase.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    HWLLFFRDD: Já ten komix zbožňuju. Mám ho přečtený kompletně (a že to tedy dalo zabrat, dohnat 8 nebo kolik let při 250+ dílech ročně...), ale asi to chce trošku víc sledovat, pak jsou ty postavy mimořádně zábavné.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VECTOR: Ten comics vidim prvne v zivote. Ale prijde mi to docela vtipne :-) Jako ze si ten kluk necha libit asi fakt uplne cokoliv :-) Kdyz mu ona sedi na zadech a rika ze "your new employee is very climbable", tak misto toho aby ji treba schodil na zem na naplacal ji na zadek, tak on se jeste pta "what?" :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam