• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MC_KALAPU: Zaplakal nad stavem auta? Aspoň tak sem to pochopil.
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    muzete mi nekdo objasnit tohle?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SHEALA:
    FIONOR:

    Polish surnames problems - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=1FWGwegXMvU
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ABITAL: variace na prastarý vtip "sovětské hodinky jsou největší a jdou nejrychleji".

    fun fact: V Moskvě je Malé divadlo (Malá scéna?) a je to... ehm ehm... největší Malé divadlo na celém světě!
    ...touto informací kdysi chtěla mladá gymnazijní ruštinářka osvěžit hodinu která nikoho nezajímala
    ...což dopálilo máminého spolužáka, synka ze silně protikomančské rodiny, a ten prohlásil výše zmíněný vtip
    ...což skončilo tím, že zaražená lektorka vyběhla hystericky ze třídy. Po pár minutách třída, v obavách, že nová ruštinářka šla žalovat řediteli, vyslala vyslankyni aby zjistila, co se děje. Vyslankyně našla ruštinářku sedět na lavici za dveřmi a brečet v iracionálním záchvatu smíchu, neb se za totality bála tomuto vtipu smát před třídou.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Sovetske damske naramkove hodinky jsou nejlepsi, nejtezsi a nejrychlejsi.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ABITAL: mno, ze babicka ma asi tak 24 a vice let vybite baterky..?
    ABITAL
    ABITAL --- ---
    Krom toho, že podání je takové...velmi strohé bez interpunkce a vůbec. Pomůžete?

    specha muz vedlejsi ulici, kdovikam. rozbily se hodinky. naproti kraci babuska, ruce plne tezkych tasek.
    nezlobte se babicko, nevite, kolik je hodin?
    babicka ztezka polozi tasky, odhali zapesti s naaaadhernymi hodinkami a rika: pul7
    krasne hodinky babicko, svycarske? - ne, sovetske.
    sovetske? to jsem netusil..uzasne!!
    ano, sovetske, povida babicka, zdvihajic tezke tasky, ale ty baterky...:/
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Jo tak. Díky :o)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Jo a ta vec, co je to na ni napsany, je reklamni poutac Blockbusters; to je asi podstatne ;)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BLOODRAT: Netflix "inovativni/internetova/streamovaci" x Blockbusters "tradicni/fyzicka/dvd" pujcovna filmu.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Předpokládám, že mi chybí nějaká popkulturní znalost. Googlení "Netflix" kýžené souvislosti nepřineslo. Nakopnete někdo?

    [ NAGASAWA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KADLINO: jak tu už několikrát padlo, tento klub slibuje vysvětlení vtipu - neslibuje, že vtip bude vtipný ;)
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    BURAN: To jsem si myslel, ale vtipný mi to nepřišlo. Dík.
    BURAN
    BURAN --- ---
    KADLINO: "do someone" = vojet ho.
    KADLINO
    KADLINO --- ---
    Jsem asi tupej, ale???
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    JASMIN!: Zamracena obloha, ponura atmosfera + nazev "Optimizmus v Britanii" + stereotyp, ze v anglii neprsi jen kdyz snezi, ale mlha je tam furt + fotovoltaika na strese. Hodne slabe.
    JASMIN1
    JASMIN1 --- ---
    kde je na tý nepovedený fotce vtip?
    [ ARMADILLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam