• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    MAGE
    MAGE --- ---
    DAVIDO: těžko to asi vysvětlovat, ano my tady to tak vnímáme, ale oni ne. Jak řekneš 1995? Nejspíš devatenáct-set-devadesát-pět? Nebo tisíc-devět-set-devadesát-pět? Těžko řekneš Devatenáct devadesát-pět. Přitom v USA řekneš nineteen ninety-five a ne one thousand nine hundred ninety-five.
    A ty příklady co udáváš ty je míchání jablek s hruškama.
    Ještě jeden příklad z USA, zápis data. U nás je to DD.MM.YYYY v USA MM-DD-YYYY. Prostě tam myslí trošku jinak než my.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAGE: Nebud takove hovado a uznej chybu. Kdyz chces pouzit RIMSKE cislice, jediny spravny zpusob je RIMSKY napsat MCMXCV. A je uplne jedno jak k tomu failu nekdo dosel a jak prirozene a rozumne se to muze nekomu zdat, porad je to fail.

    Adresu na pohled taky napises ve spravnem formatu, a ne " U treti popelnice na vypadovce na Plzen zahni doprava a jdi 500 metru".
    Zrovna tak rohlik stoji korunu, ne 20 haliru + 3x10 haliru + stari tvoji matky kdyz ses narodil haliru.
    MAGE
    MAGE --- ---
    SIRIEN: nechápu proč by to měl být nesmysl, jazyk ovlivňuje to jak myslíš a to platí i pro čísla. Jedna z teorií proč jsou asiati tak dobří v matice je díky jazyku.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TAARA: MVM

    MAGE: to říká hodně o jejich vzdělávacím systému. Jsi si jistý, že to je vhodná taktika na obhajobu toho nesmyslu cos napsal? Když to nebudeš moc pitvat tak se na to zapomene dřív a navíc to bude vypadat jen jako momentální zkrat, možná By to byl výhodnější přístup.
    MAGE
    MAGE --- ---
    FINSON: spelling je v USA taky dost běžný, dokonce v tom mají soutěž
    TAARA
    TAARA --- ---
    FINSON: i když podle te pokroucene logiky by to slo i "V(MM)" :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAGE: Jasně. "Jaký máš nick?" - "Em - Á - Gé - É".
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    THAIGRR: jsme si jisti ze neexistuje jmeno Iixixv ?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MAGE: pro lepší čitelnost je mnohem vhodnější nepoužívat římské číslice.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    THAIGRR: imho mě to zas takový fail nepřijde. V USA hodně číslovky dávají po "kusech"... sice u roku by to bylo spíše "19" "95" takže XIX VC, nebo jen "95" VC. Ale po lepší čitelnost je I IX IX V mnohem vhodnější než MCMXCV.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    oh!
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    I IX IX V =! MCMXCV = 1995
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ???
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    HWLLFFRDD: ajo dik ;)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KILLIAN: "locked characters" v počítačové hře vypadají např. takto

    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SIRIEN: A proto to musí mít zákonitě všichni stejně.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FINSON: jenže dneska máš i přes ten modem takovou rychlost, že Ti jsou obrázky totálně ukradený. (SCHWAB: a popravdě sice mám hodně dobrej mobil, ale mám k tomu docela standardní mobilní internet a s prohlížením místních humorných klubů s obrázky taky nemám žádný zvláštní problém - k FUPce se standardně nepřiblížim (tu zpravidla hitnu jedině koncem měsíce, když využívám hodně moc navigace, jednou jsem se k ní přiblížil když jsem používal hodně hangoutů a skypů, sem tam s videem))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FINSON: proto jsem psal ty uvozovky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam