• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MICRO:
    MALARKI:

    ten muž na obrázku je
    Samuel Johnson - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Johnson

    tvůrce slovníku angličtiny a muž známý vytříbeným citem pro písemné vyjadřování.

    Dá se pochopit, že při spatření takové clusterfuck titulku článku by nejspíš chtěl autora zavraždit.

    (titulek zní: Dívka, 8, osiřela po plyn z hnijících brambor zabil celou její rodinu)

    V jeho době by jediný myslitelný zápis zřejmě byl:
    Tato osmiletá dívka osiřela poté, co se celá její rodina otrávila plynem unikajícím z hnijících brambor

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    MICRO: ty dalsi dva obrazky meli asi jen vyjadrit emoci "dafaq?"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    REFALLENONE: á, vidíš, tento detail jsem úplně přehlédnul :)

    CYBERKOTLIK: ten vtip spočívá ve spojení té buchty a toho psa - ten pes je meme parodující... vlastně to ani neumim pořádně pojmenovat - přestylizovanost? Lacinost? Povrchní "stylovost"?

    Někdo udělá mizernou fotku iphonem, prožene to istagramem a postne na web výslednou "cool uměleckou" blitku.
    Odpovědí je tenhle pes. Případně komentáře které jsou k němu vztažené a které parodují obdivné výkřiky. "such wow, much art" a podobně. Viz ten odkázanej google image search stream.

    (a ne, zrovna tahle fotka není nejgeniálnější příklad užití tohoto meme - aspoň co se mě týče)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    SIRIEN: jakoze ten pes je vtipnej sam o sobe, nebo tam ma nejakej vyznam ta buchta?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZIDANE: Na první otázku automaticky čekáš nějaký důvod, třeba že mu to tak nařídil Mannitou. Když zjistíš, že z něj pije proto, aby uhasil žízeň, očekával bys na druhou otázku obdobnou odpověď... jí z talíře, protože má hlad. A ono houby, má prostě soupravičku.
    V tomto kontextu, respektive při této stavbě věty nevidím ani možnost významově ta slova zaměnit. Myslím, že tam hledáš, co tam není (osobní názor). Já to tam v té slovenštině necítím.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    NELLAS: A taky možná založený na dvojvýznamnosti slova "je". To mi totiž připomnělo
    V Bratislavě na nádraží se dobývá připosraný Čech na záchod:
    "Je tam někdo, je tam někdo?"
    A zevnitř se ozve: "Kto by tu jedol, tuna sa serie."
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    MATHES: Někdy musíš vzít taky v potaz, kdo to postoval. To je někdy vysvětlení samo o sobě:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SIRIEN: cekal jsem za tim proste vic, nez jenom to, ze se ema vyfotila s psikem, nemusis na me hned suprcoolovat
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: když nápověda nestačí a když Ti není pomoci, pak Tě pro vysvětlení nezbývá než poslat na místo, o kterém se nemluví... here is the doge you are looking for.

    Popřípadě pokud máš dost talentu na to aby jsi si věci abstrahoval a vydedukoval, pak scrolluj tímhle streamem a všímej si převážně obrázků, které jsou plné rozházených barevných nápisů, nemělo by být těžké se po chvíli chytit
    MATHES
    MATHES --- ---
    BURKHAR: aha jo tak to jo... wait what?!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MATHES: So much doge.
    4PTO
    4PTO --- ---
    MATHES: podle guglu zemrel Richard Hes, na obrázku Rudolf Hess
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VECTOR: To už bych spíš tipovala neznalost "bodky" nebo "smädu" než talíře :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NELLAS: diky :) kdybych vedel ze tanier je talir, tak by mi to asi doslo :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VECTOR: Proč pije Indián z puntíkatého hrnku? Protože má žízeň. Proč jí z puntíkatého talíře? Protože má soupravu.

    Vtip založený na mírné absurdnosti odpovědí.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    WACLOSH: a ty seš Captain Yesterday
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MAGE: ty seš fakt nevzdělanec
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALARIK:
    Ne. Malý nicky satan junior. z něj je ta postava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam