• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TAP: Proveditelnost divadelni produkce s hvezdnymi lodemi a roboty strilejicimi po sobe laserem - umocneno technickymi schopnostmi dnesnich prumernych ceskych divadelniku, tedy lidi, pro ktere je po studiich konzervatore technicky problematicke i nezapomenout na okurku pri priprave cheeseburgeru.

    Na me se nekoukejte, ja bych na Godota s hvezdnymi lodemi a roboty s lasery sel, byt tedy v ochrannych brylich.
    VEENA
    VEENA --- ---
    TAP: Nevím, dál.
    TAP
    TAP --- ---
    mohl by mi někdo vysvětlit tento vtip? díky
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tim hůř, na takovou kravinu bych nešel i kdyby tam byly kungfu scény, hvězdný lodě a roboti co po sobě střílej laserama.....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ono je to hlavně spíš divadelní hra.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tak já to bral jako samozřejmou věc, snad Godota musel povinně číst každej na střední, ne? Já to teda čet s odporem a vůbec jsem to nepochopil, ale jediný co jsem si z toho vzal je to, že když se řekne "čekat na Godota" tak to znamená: čekáš zbytečně, radši běž domu a nezaplétej se do nějakejch blbejch filozofickejch debat.... ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ano, přesně v tom ten vtip je. Godot nikdy nepřijde, čekání na Godota je tedy marné.
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: jasny no tak nejsem divnej... dik:D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Možná je vtip i v tom, že v knize žádnej Godot nikdy nepřišel a ten titulek dole zní: další den na letišti....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: No zobrazení asi ne... jako vtipný mi to taky nepřijde, je to jenom obrazová slovní hříčka holt, že týpek čeká na Godota a letiště se jmenuje jako autor tý knihy.... prostě takovej suchej humor o ničem....
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: taze to je vlastne zobrazeni ty knihy jako? ze je to vlastne cekani na godota na backettove letisti?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: No že to napsal Samuel Beckett
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: furt mi to nejak neprijde vtipny... no asi nejsem natolik seznamenej s cekanim na godota aby me to bavilo
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: Čekání na Godota

    Čekání na Godota – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Čekání_na_Godota
    GREGI
    GREGI --- ---
    hadam ze je to nejak spojeny se jmenama

    LLOTR
    LLOTR --- ---
    SALVATOR: Pamatuj, že nic není tak černobílý, jak to vypadá...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAKROUSEK: A já myslel že má nějakej význam ta černobílá na zadku Estonska. Dík.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SALVATOR: Kdyz se rozpadl Sovetsky svaz, osamostatnily se mimo jine pobaltske republiky. Zde namalovane jako holcicky. Mezi nimi Estonsko. Kdyz to videlo Finsko, jak je Estonsko hezke a bezbranne, postavil se mu (zde namalovany jako nuz). Od te doby poradaji Finove spanile jizdy za estonskymi divkami a chlastem, protoze Helsinky jsou od Tallinnu jenom kratkou jizdu trajektem.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Prosím o pomoc s offnyx humorem:

    VEENA
    VEENA --- ---
    JOSE_MAT: Díky, já na to čuměl půl dne :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MYSHAAK: O...kay. Asi se nepohybuju mezi těmi správnými zasvěcenci ;)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    MYSHAAK: ale skoro bych si troufl tvrdit, že kvůli kouzelný královský koruně po to bě nikdo nebude střílet z jedoucího auta :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam