• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TAP: Proveditelnost divadelni produkce s hvezdnymi lodemi a roboty strilejicimi po sobe laserem - umocneno technickymi schopnostmi dnesnich prumernych ceskych divadelniku, tedy lidi, pro ktere je po studiich konzervatore technicky problematicke i nezapomenout na okurku pri priprave cheeseburgeru.

    Na me se nekoukejte, ja bych na Godota s hvezdnymi lodemi a roboty s lasery sel, byt tedy v ochrannych brylich.
    VEENA
    VEENA --- ---
    TAP: Nevím, dál.
    TAP
    TAP --- ---
    mohl by mi někdo vysvětlit tento vtip? díky
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tim hůř, na takovou kravinu bych nešel i kdyby tam byly kungfu scény, hvězdný lodě a roboti co po sobě střílej laserama.....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ono je to hlavně spíš divadelní hra.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    NELLAS: Tak já to bral jako samozřejmou věc, snad Godota musel povinně číst každej na střední, ne? Já to teda čet s odporem a vůbec jsem to nepochopil, ale jediný co jsem si z toho vzal je to, že když se řekne "čekat na Godota" tak to znamená: čekáš zbytečně, radši běž domu a nezaplétej se do nějakejch blbejch filozofickejch debat.... ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OSTROVAN: Ano, přesně v tom ten vtip je. Godot nikdy nepřijde, čekání na Godota je tedy marné.
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: jasny no tak nejsem divnej... dik:D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Možná je vtip i v tom, že v knize žádnej Godot nikdy nepřišel a ten titulek dole zní: další den na letišti....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: No zobrazení asi ne... jako vtipný mi to taky nepřijde, je to jenom obrazová slovní hříčka holt, že týpek čeká na Godota a letiště se jmenuje jako autor tý knihy.... prostě takovej suchej humor o ničem....
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: taze to je vlastne zobrazeni ty knihy jako? ze je to vlastne cekani na godota na backettove letisti?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: No že to napsal Samuel Beckett
    GREGI
    GREGI --- ---
    OSTROVAN: furt mi to nejak neprijde vtipny... no asi nejsem natolik seznamenej s cekanim na godota aby me to bavilo
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    GREGI: Čekání na Godota

    Čekání na Godota – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Čekání_na_Godota
    GREGI
    GREGI --- ---
    hadam ze je to nejak spojeny se jmenama

    LLOTR
    LLOTR --- ---
    SALVATOR: Pamatuj, že nic není tak černobílý, jak to vypadá...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAKROUSEK: A já myslel že má nějakej význam ta černobílá na zadku Estonska. Dík.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SALVATOR: Kdyz se rozpadl Sovetsky svaz, osamostatnily se mimo jine pobaltske republiky. Zde namalovane jako holcicky. Mezi nimi Estonsko. Kdyz to videlo Finsko, jak je Estonsko hezke a bezbranne, postavil se mu (zde namalovany jako nuz). Od te doby poradaji Finove spanile jizdy za estonskymi divkami a chlastem, protoze Helsinky jsou od Tallinnu jenom kratkou jizdu trajektem.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Prosím o pomoc s offnyx humorem:

    VEENA
    VEENA --- ---
    JOSE_MAT: Díky, já na to čuměl půl dne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam