• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mohl bych poprosit o spasu ? nechapu to
    http://www.nyx.cz/index.php/discussion/45/id/41364833
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    OMNIHASH: na ty rybě je napis "fuck"
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SANTGEORGE: Nemá. Disclaimer: negarantujeme vtipnost vysvětleného vtipu.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SANTGEORGE: bydlet v brně je důvodem k lítosti, chudák kluk..vtipný to přijde nám pragocentristům :)
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    Má to nějakej hlubší význam, nebo nějakej je to nějakej intoušskej čížkovskej rádoby humor?

    [ KINGFISHER @ Nové Internetové Humory , recese a jine povedene taskarice ]
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SCHWAB: ja tam taky nejdriv citil hlavne pico, ale pak sem se dovzdelal SCHWAB: a ma se to tak, ze kdo v tyhle chujovine posbira vsechny dragonbally, muze delat spoustu veci vcetne ozivovani mrtvych...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OSTROVAN: taky jsem to tam citil.


    Dik
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    FATBOZZ: no, tim se to vysvětluje...
    tl, dr... protože je to hovadina
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SCHWAB: narážka na nějakou blbou hru....
    že jeho charakter umře a ženská místo aby šla ho oživit, tak posbírá jeho dragonbally a jde dál... jako skutečná pařanka.....
    ale jinak nevim, jsem si to vymyslel, žádnou hru s dragonballama vůbec neznam, jenom se tak domejšlim podle jinejch her
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANEBNIK: Já mám dojem, že je to pokračování tohoto:
    Guns in movies replaced with thumbs-ups [15 pictures] | 22 Words
    http://twentytwowords.com/guns-in-movies-replaced-with-thumbs-ups-15-pictures/
    přičemž Jules a Vincent mají odfotošopovaný bouchačky, a místo nich se drží tyče v pražským metru. Dívčina bude medle jen na pozadí tý metrofotky...
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    co je to za dívčinu? a proč mám pocit, že se ti dva za mmnt otočí a začnou odříkávat ezechiela 25,17? [ TOMBAS @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    NELLAS: Jj, díky, když jsem si to hodně zesvětlil, tak skutku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KONOPASLIK: Zdá se mi to, nebo je vpravo vzadu klaun Pennywise?
    CEAR
    CEAR --- ---
    DREWDARK: Zelda ve skutečnosti opravdu je holka (princezna), jenže velké množství lidí má pod tímhle jménem zamemorovaného hlavního hrdinu celé série, který se jmenuje Link (za toho vždycky hraje hráč). Na obrázku je ženská verze Linka v jeho běžném "elfím" oblečení. Je to teda takovej malej trolling, správně by tam mělo být napsáno "What if Link was a girl"....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam